#

adage102093ee

itibaren Baar-Ebenhausen, Almanya itibaren Baar-Ebenhausen, Almanya

Okuyucu itibaren Baar-Ebenhausen, Almanya

itibaren Baar-Ebenhausen, Almanya

adage102093ee

Bütün erkekler köpek değildir. Eylemlerinin bir nedeni var Neden “Biz” sizi seçmedik William T. tarafından Hoston Ph.D erkeklerle ilişkiler konusunda farklı görüşler göstermektedir. Yazar sıradan erkeklere sorular sordu. Bunlar hemen hemen her kadının şu anda sorduğu sorulardı. Sorular, neden erkekler aldattığından, sevişmekle seks yapmak arasındaki farkın ne olduğuna kadar uzanıyordu. Bu romanda erkekler bazı durumlarda ilişkilerde oynadıkları rolleri (iyi ya da kötü) itiraf ettiler. Bu beyler, kadın okuyucunun erkek düşüncelerine bakmasını sağlar ve kadınlara farklı görüşler sunar. Zaman zaman görüş çok açık olabilir ve çoğu zaman ortalama bir kadının bilmek veya duymak istediği şey değildir. Bu kitap aynı zamanda karşı cinsin akıl yürütmesine de bir göz atmaktadır; playadan, bütün Amerikalı insanlara. Bu kitap, erkeklerin sevgililerine yazdıkları mektupların yanı sıra sonunda düşünceleri hakkında yazdıkları şiirler içeriyor. Ben kurgusal olmayan bir hayran değilim ama gerçekten bu kitabın hayranıyım. Bu hem kadınlar hem de erkekler için bir kitap değil. İlişkilerinizde sorun yaratabilecek aynı konu veya konular hakkında diğer insanların ne düşündüklerini ve söylediklerini anlamak için temiz bir nefes olduğunu hissediyorum. Bu kitabı okurken duygularım karışıktı. Steve Harvey'nin ilan ettiği başka bir kendi kendine yardım romanıyla kıyaslandığında denerdim; Bunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim, çünkü bu kitap tüm erkeklerin aynı şekilde düşünmediğini gösteriyor. Bu gerçekten beş yıldızlı bir okuma. İNCELEME: HAREKET KİTAPÇIĞI 5 YILDIZLI OKUYUCULAR İÇİN PATRICE GRIMBALL

adage102093ee

Bu kitapla çelişiyorum. Bazı bölümleri inanılmaz derecede dokunaklıydı. Küçük çocuk Oskar'ın babası ve babasının ölümü hakkında cevap araması çok gerçek görünüyordu. Yazar, okuyucuların baba-oğul ilişkisini hissettirmek için harika bir iş çıkardı. Oskar'ın kederini, suçluluğunu ve boşluğunu hissettim. Bu, sevdiğim hikayenin bir parçasıydı. Bununla birlikte, bu 9 yaşındaki çocuğun birçok yönden korkunç yetişkin olduğunu söyleyeceğim. . . 9 yaşındaki çocuğumun bu küçük çocuğun yaptığı şeyleri yaptığını veya düşündüğünü hayal edemiyorum. Düşünmeye devam ettim. . . annesi sadece kendisi tarafından New York etrafında koşmak sağlar? !!!! Keşke yazar kitapla başka pek çok şey yapmaya çalışmasaydı. Hikayenin diğer yarısı, savaş zamanı Almanya'dan başlayarak Oskar'ın büyükanne ve büyükbabalarının öykülerinin etrafında dönerek, çoğunlukla beni şaşırttı. Aslında, hala kitabın bir parçası olan hastalığa / rahatsızlığa bakmam gerekiyor (neden olduğundan emin değilim). Yazar tarafından kullanılan cihazların çoğu bana Geceleri Köpeklerin Meraklı Olayını hatırlatıyor. Orada benim için daha özgün hissediyorlardı. Burada kendilerini rahat hissettiler ve eğer yazar sadece "orijinal" olarak adlandırılan bir şey yapmaya çalışıyordu. Aslında 5 sayfalık sayı, dört boş sayfa, birkaç sayfa kapı tokmağı veya bir cümle toplamından oluşan birkaç sayfa olduğunda mutlu oldum, çünkü onları atlayabilirdim (bu mutluluk iyi bir şey değildir) , Kitabın okunmaya değer olduğunu söyleyebilirim. Belki başkaları kafa karıştırıcı bulduğum kısımlardan daha fazla anlam anlayabilir. Yazar, sevgi ve kaybın gücünü ve dayanıklılığını etkili bir şekilde göstermeyi başardı. Bu benim için her şeyi değerli kıldı.

adage102093ee

A very interesting, true story of the corrupt world of international adoption in guatemala (since then, reforms have been instituted) and the lengths to which parents will go for their children.

adage102093ee

It surprised me how much I liked this. I just got it because it was free at the library. The book served its expected purpose of entertaining and also told some surprisingly personal details about Spelling's life...things you wouldn't know by looking on the surface.

adage102093ee

This book contains stories that proved more influential to my concept of artificial intelligence than nearly any other single work to date. Of course, R.U.R. the play that coined the term "robot" is included, as well as the "Automata" trilogy and "Moxon's Master." Well worth the time spent.