#

fernandofaisca

Fernando Faisca Faisca itibaren Waaer Suudi Arabistan itibaren Waaer Suudi Arabistan

Okuyucu Fernando Faisca Faisca itibaren Waaer Suudi Arabistan

Fernando Faisca Faisca itibaren Waaer Suudi Arabistan

fernandofaisca

Alan Moore'un kesin çalışması olduğunu söyleyecek kadar ileri gideceğimi düşünüyorum. çizgi roman dünyasının charles mansonunu seviyor ya da nefret ediyor olsanız da, bu seri ile sonsuza dek yeni çığır açtı ve çizgi roman ve süper kahramanları sonsuza dek değiştirdi. yüzeyde, bu sadece bir hisse senedi süper kahraman hikayesi - görünüşte basit bir cinayet çok daha fazla olduğu ortaya çıkıyor ve kıyameti durdurma girişimine yol açıyor. fakat moore kahramanlarını yok eder. süper değiller ... artık kahraman bile değiller. ama bu asla denemelerini engellemez.

fernandofaisca

seyahat ederken okumak için harika bir kitap.

fernandofaisca

Vay canına, bu kitap histerik midir?

fernandofaisca

1800'lü yıllarda Washington eyaletinde yaşayan bir Fin kızının iyi çizilmiş bir portresi. Büyük karakterizasyon, ancak zorunlu olarak zorlayıcı bir komplo değildir.

fernandofaisca

Jitterbug Perfume'den sonra bu kitabı okumaktan heyecan duydum. Ama bu benim için çok garipti. Ben zorlukla girebildim, ve ben de son bir modicum için sonuna kadar gözden kaçırdım. Kredisine göre, kullandığı görüntüler güçlüdür (falafel standı) ve hikaye 1990'larda yazıldığı düşünüldüğünde inanılmaz derecede ileri görüşlüdür. Kitabın çoğu Filistin-İsrail çatışmasına odaklanıyor. 95'te yazılmış olmasına rağmen, bugün de yazıyor olabilir. Çok az değişiyor mu? Ayrıca muhafazakar tepkiler ile 1990'ların modern sanat akımında da eğleniyor. Olifi, Serrano, vb. Referanslarını göreceksiniz.

fernandofaisca

I liked it, but... This is not really my favourite kind of sci-fi writing. The book is apparently well constructed, and when I say that I mean we cant really know where the story is going, so no conclusions yet. I couldn't grasp what is the main plot after all, as so little is revealed throughout the book. There are numerous sub-plots going on, and I can see a multitude of characters arising in the next volume(s) of the series. Maybe this lack of informarion is an attempt at keeping the reader hungry for the next book(s) of the series. Anyway, can't say I didn't like it.