#

diegrafic

Diego Pantone Pantone itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Diego Pantone Pantone itibaren Texas

Diego Pantone Pantone itibaren Texas

diegrafic

Beste dersleri durdu ve öğrencilerimi anlamamı sağladı.

diegrafic

Kitapların büyük bir hayranı değilim, ama yapıtın güzel olduğunu gördüm. Bu kesinlikle kitabın kısaltılmış bir versiyonudur (resimlerle birlikte). Bu, Twilight hayranları ve / veya bu vampir serisine kısa bir göz atmak isteyenler için iyi bir okuma olacaktır.

diegrafic

Bu kitap düşündüğüm kadar iyi değildi. Bazı parçalarda sıkıcı. Kötü bir kitap olduğunu söyleyemem, bir şeylerin eksik olduğunu hissettim. 3/5 (Beğenilen Xan)

diegrafic

Bu diziye geri dönmek için gerçekten heyecanlıydım, ancak ana karakterin artık Elena olmadığını öğrenmek için gerçekten şok oldum! Paige olduğunu öğrenmek hoş bir şok oldu. Kendimi gerçekten bu kitaba girdikçe Paige'yi daha fazla sevmeye başladım. Hikaye daha iyi ve daha iyi oldu ve ben yapamadım ve bırakamadım! Lucas benim için bir sürprizdi, onu sevdiğim kadar onu seveceğimi gerçekten düşünmemiştim. Bu heyecan verici bir hikayeydi, bir şeyler sürekli yanlış gidiyordu ve komik, şok edici ve tamamen harika bir okuma! Gerçekten Savannah ve Paige daha iyi tanımak sevdi ve bir sonraki taksit okumak için sabırsızlanıyorum! Kelley Armstrong bir kez daha harika bir iş çıkardı! Bu kitabı bitirdiğim için çok üzgünüm ve bir sonrakini almak için sabırsızlanıyorum! Sonu, her şeyi sonlandırmak için son bir büyük patlama ile oldukça iyiydi. Acı bir bit tatlısı bitiyordu, çünkü çoğunlukla Paige'nin istediği şekilde sona ermedi, ama yine de önemsediği her şeye sahipti. Bu şimdiye kadar harika bir dizi oldu, daha önce okuduğum diğer serilere kıyasla çok benzersiz. Bunları okuma şansına sahip olduğum için çok mutluyum ve son bir kez daha bir sonrakini okumak için ne kadar bekleyemeyeceğimi vurgulamalıyım!

diegrafic

Not pregnant - just interested in this one.