#

djblalock

DJ Blalock Blalock itibaren 841 97 Borgsjöbyn, İsveç itibaren 841 97 Borgsjöbyn, İsveç

Okuyucu DJ Blalock Blalock itibaren 841 97 Borgsjöbyn, İsveç

DJ Blalock Blalock itibaren 841 97 Borgsjöbyn, İsveç

djblalock

Çok üzgün. Bir zaman ve yaşta çok alakalı olduğunu düşünüyorum ve daha fazla anne bu hasta canavara dönüşüyor gibi görünüyor.

djblalock

Geride Bırakılan Kız Ölümü, okuduğum en üzücü kitaplardan biri. Ailesi bir araba kazasında bir öğleden sonra ölen Beth adında bir kız hakkında. Gerçekten hoşlanmadığı bazı akrabalarına taşınması gerekiyor. En sevdiğim bölüm Sloane adlı bir kızı tatil için teyzesinin evine davet ettiği zamandı çünkü evde güzel bir ailesi yoktu. Genel olarak bu kitap gerçekten güzeldi. Hüzünlü hikayeler seven herkese mutlu sonla tavsiye ediyorum.

djblalock

Sadece birkaç on yıl sonra bu operasyonu tekrar okuyun. Hala benden daha derin. İlk satırdan itibaren "kendimi kutlarım" - derinlikler ve belirsizlikler ve anlam katmanları önerilmektedir. Bu çalışma bağlamında, kendimizin mutlaka ortak kullanımımızla sınırlı olması gerekmez. Bir yorumda Whitman, tabiat canlıları da dahil olmak üzere, hepsinin birliği hakkında Doğu / Budist bir görüşe sahip oldu. Hepimiz biriz. Yine de, ahlaki zorunlulukları öne sürüyor ve “diğerleri” hakkında ahlaki yargılarda bulunuyor gibi görünüyor. Bu nasıl çalışır - eğer hepimiz biriz ve o da "kötülüğe ve kötülüğün reformuna kayıtsız" mı? Kabul ediyorum, hepimizin aynı birliğin bir parçası olduğumuzu iddia ediyor - ama Buddah gibi, tüm parçaların farklı derecelerde olduğu Bu farkındalığa ses verir, bir İlah'a gerçekten inanır mı, inanır mı, yoksa İlahı farklı farkındalık derecelerimizi yansıtan farklı derecelerde hatalarla birlikte ortak Birliğimizin bir ifadesi olarak mı görür? Özünde açık bir gerçek olarak soyut ve köle herkes için özgürlük, ya da dışsal durumdan, kendi cinsel ifadelerinin yargılamalarından toplumlardan uzaklaşmaya mı çalışıyor? Tutarlı mı? “Ne de olsa çokluklar içeriyor.” Elbette - bu, eğer birimiz olsak ne anlama gelir? Bu konuda düşünmek için çok, çok özlediğim, derin ve zor bir okuma. Bunun için kendinize bir öğretmen ve tartışma grubu edinin.

djblalock

Kapuscinski'yi yalnızca şöhretleriyle tanıyorum ve uygun seyahat / politika kitaplarının çok ilginç olduğuna eminim, ancak bir avuç ders koleksiyonu bu muhtemelen ona en iyi ışığı göstermiyor. Belli, bireysel hikayeler anlatmaktan felsefe alemlerine geçtiği zaman, sadece birkaç yorgun ve banal genellemeyi toplayabildiği anlaşılıyor. Edward Said, 25 yıl önce "Oryantalizm" de daha detaylı ve daha içgörü ve entelektüel titizlikle tüm bunları yaptı.

djblalock

Bunu inanılmaz derecede ucuz bir tutuklama kitabı olarak aldım ve bu Boxcar Çocuklarının gizemlerinin fena olmadığına şaşırdım. Bu bile biraz efsanevi göl yaratıkları hakkında dersler veriyor (Loch Ness ve Champlain Gölü).

djblalock

Bu kitap geriye doğru ... sonunda ne olacağını size anlatıyor ve öykünün ortaya çıkması için geriye doğru çalışıyor. Palahniuk'un kitapları her zaman rahatsız edicidir (Fight Club'ın yazarı) ve bu kitap istisna değildir. Ana karakter, yaşamının çoğu için bir külte aitti ve sonra bıraktı ve normal kültüre özümsemeye çalıştı.

djblalock

Bu kitabın başında düşündüğümden daha fazla keyif aldım. Gizemle ilgisi olmayan bir sürü detay var, ama çoğu eğlenceliydi. Bu kitap, "Neden polise sahip olduğunuzu kanıt olarak söylemiyorsunuz?" Flavia, polisle yeni çalışmış olsaydı, her şeyi daha hızlı çözmüş gibi görünüyordu, ama 11 yaşındaydı, bu yüzden herkes için zorlaştığını anlamıştı.

djblalock

Esprili ve eğlenceli.

djblalock

Saul Williams has a lot going on. It can be pretty esoteric at times, but I probably like this book the best. I've also read 'she' and 'the dead emcee scrolls." This is the one he's most famous for. If you like this check out his CDs. And if you ever get the chance to see him live it's not to be missed (even if you aren't a huge fan of the books - he is truly a magnificent force on stage).