#

mundocreativo

Mundo Creativo Creativo itibaren 02220 Augy, Fransa itibaren 02220 Augy, Fransa

Okuyucu Mundo Creativo Creativo itibaren 02220 Augy, Fransa

Mundo Creativo Creativo itibaren 02220 Augy, Fransa

mundocreativo

Beklendiği gibi, bundan çok keyif aldım. Son zamanlarda okuduğum bazı şeyler gibi gorey veya grafik değildi, ki bu güzel bir değişiklikti. Bu kitabın "çarpıklığı", bence, gore'dan daha rahatsız edici olan çok daha psikolojiktir. Gerçekten düşündüğüm zaman da beni sinirlendirdi çünkü dürüst olmak gerekirse, hikaye çizgisinin o kadar da zorlandığını sanmıyorum. Dunn, insanlığın en kötü gerçeklerinden bazılarına odaklanır: açgözlü, bencil, kibirli, güç aç ve kolayca sallanabiliriz. İnsan yardım edemez, ancak Arty'nin “Kabul Edildiği” ve gerçek hayattaki kültler arasında paralellikler çizer. İnsanlar tarihsel olarak sallandılar / ilham aldılar / teşvik edildiler / kült liderleri tarafından garip şeyler yapacaklarsa - Hale-Bop kültünü ya da David Koresh'in insanlarını bazı aşırı örnekler olarak kabul edin. (Bir tanrı ya da tanrı adına yapılan daha geleneksel inançlara ve şeylere dokunabilirim, ama buna ihtiyacım yok sanırım.) Artık engelli olanlar kendilerini bir şeylere göz atma ümidiyle bir araba kazasında lastik boyunbağından uzak tutabileceklerinden daha fazla saklıyorlar. Dunn, özellikle Arty ve ikizlerin cinsel araştırmalarında bu insan özelliğini çok iyi yakalar. Ve insanlar kabullenmek istiyor, bunun için can atıyorlar aslında. Bu kitap kolayca işaret ettiği gibi, sıklıkla sömürülen bir insan arzusudur. Dunn karakterleriyle harika bir iş çıkardı. Her biri tamamen tükendi ve kendimi her biri hakkında güçlü hisler ve duygusal tepkiler ile buldum. Kesinlikle değerli bir okuma. Bu yazar tarafından daha fazlasını bekliyorum.

mundocreativo

Translating...

mundocreativo

Bu baştan sona zorlayıcı ve fantastik bir okuma oldu.

mundocreativo

Çok iyi!

mundocreativo

Aylar sonra, bu kitapla ilgili ne olduğundan çok emin değilim, ama 24 saatten az bir sürede okudum, bu hikayenin beni gerçekten yakaladığını ve gitmesine izin vermediğinin kesin bir işaretidir. bitmişti.

mundocreativo

Might as well reread this one, too! And rereading it close on the heels of The Lord of the Rings was interesting, because it pointed up the strong differences in style and tone. This is a children's book, with an occasionally editorializing narrator; it's a yarn spun out as entertainment, an adventure story for the sake of adventure. At stake is only a pile of treasure (unless, I suppose, you are a dwarf trying to regain your patrimony). The grand moral sense of Good vs. Evil, of the future of the world (as Middle-earth knows it) being at stake is absent. Gandalf is not much more than a kindly old man who knows a few parlor tricks. The elves are more playful and less somber. The language is less poetic, the cadence less flowing; the narrative voice is more wise old Grandpa (or, Dad, which is of course who it truly is, as it was written for his son Christopher) than the measured, sonorous tones of History. Still, it's a ripping yarn and a fun read. Yay!