#

henrynjugu

Henry Ngari Ngari itibaren 4283 Weberberg, Avusturya itibaren 4283 Weberberg, Avusturya

Okuyucu Henry Ngari Ngari itibaren 4283 Weberberg, Avusturya

Henry Ngari Ngari itibaren 4283 Weberberg, Avusturya

henrynjugu

Canavarlardan insan ırkını kurtarmak için kaderi ile tekme eşek kardeşler hakkında müthiş yeni dizi, sevdim :)

henrynjugu

Dia Reeves'den sevdiğim başka bir kitap. Umarım üçüncü kitabı, Portero, TX vatandaşlarıyla devam eder. Birkaç kez Teksas'ta bulunduğumda, Portero halkının bu korkunç sıcağa nasıl siyah kıyafetler giyip dolaştıklarını hâlâ anlamıyorum. Sanırım, renkli terlemelerde göze çarpmamak ve saldırıların kurbanı olmak için, terlemeye ölmek küçük bir bedel! Bu kitap kanlı cinayetler, kardeş ilişkileri, utanç ve intikam / adaletle dolu. Kitabın tıkalı bir saldırı ile nasıl başladığını seviyorum. Cordelle kardeşlerinin kişiliğini ve bu kişiliklerin hikaye boyunca nasıl değiştiklerini ve büyüdüklerini seviyorum. 'Mutlu Yer' sadece bazıları için mutlu ve ben onun tanımlarını seviyorum. Tüm hikaye kafamdaki bir film gibi fotoğraflamam için kolaydı. Turner oğlanları arsa için harika bir ektir. Her zamanki gibi genç erkek arkadaşlar olarak tasvir edilmediler. Sonra tekrar, o şehirde hiçbir şey normal ya da normaldir! Fancy ve Kit Cordelle doğaüstü yeteneklerini iyi kullanmaya koydu. Eğlenceli bir okuma, özellikle de hepsinin bir hayal olduğunu bilerek. Sonra tekrar, kızlara yazıp, hizmetlerini meşgul etmekle ilgilenmeyeceğim birkaç insan var ................!

henrynjugu

Utanç duyduğumda, bir Didion alimi değilim. Biliyorum, ondan bir şeyler okudum, ama hiçbiri özellikle sıkışıp kaldılar ve çok uzun zaman önceydiler, bu yüzden bana söylenenin ötesinde Büyülü Düşünme Yılı ile ne bekleyeceğimi bilemedim: Ağlayacağım, üzücü, hiçbir şey olmuyor, ağlayacaksın ve en kötüsü Quintana yine de öldü. Ah, spoiler alarmı. Çok geç. Neyse, bir süredir bunu bitirdim, ama çok güzeldi. Bunu ifade etmenin yolu gerçekten de, Didion yılının bir parçası olmaktan zevk aldığımdır. Onunla yaşamaktan ve onunla insanlarla uğraşmaktan zevk aldım ve bu kitap büyüleyici oldu. Sanırım artık Didion'umu almalıyım, ciddiyim. Daha fazla kitap!

henrynjugu

Katı 3.75 Yıldız ... belki 4, ama belki de değil. Bu, defalarca okumayı (ya da dinlemeyi) istediğim ancak yaşam / dikkat dağıtıcı / erken yazılı inançlar nedeniyle olmadığım bir kitap. Ancak, Shane'nin fakir ve evsizlerle ilgili olarak ne dediğini duymak istedim, bu yüzden bu sefer bitirmeyi taahhüt ettim. * Shane'in toplulukta nasıl kutsanacağına ve yaşayacağına dair ne yazdığı hakkında, gerçekten, gerçekten katılıyorum ve yerel kilisemde modellenmiş görüyorum. Bununla birlikte, mesajından rahatsız olduğumu hissettiğim bir savaş karşıtı hissiyatı ortaya koyuyor ve aşırı politik ya da politik olarak aktif olmasam da, pasifizm, diğer yanak ve bakanlık. Claiborne'un metni okuduğunu duyduğuma sevindim, çünkü tesliminde gerçekten onun birçok konusunu nasıl ilettiğinin arkasındaki kalbi anladım. Ve teolojik olarak çiğnemek için adil bir miktar var, tamamen aynı sayfada olduğumdan emin değilim.

henrynjugu

ake olmak

henrynjugu

Eski okuldan okunmaya değer komik dedektif gizemi.

henrynjugu

I kind of knew I wouldn't like this small book... I don't often see the point of these special "guides" to popular series -- I've yet to find one I like (and doubt I will til either the Twilight or Harry Potter guides come out). The two short stories were mediocre and the rest of the content was useless. I think even diehard fans would find a hard time justifying owning this book.