#

theodoragkegka

Theodora Gkegka Gkegka itibaren Clements, MN 56224, Birleşik Devletler itibaren Clements, MN 56224, Birleşik Devletler

Okuyucu Theodora Gkegka Gkegka itibaren Clements, MN 56224, Birleşik Devletler

Theodora Gkegka Gkegka itibaren Clements, MN 56224, Birleşik Devletler

theodoragkegka

Sizi gerçeğe bakışınızı yitiren kitaplar var ve bu onlardan biri değil. Bunun yerine, kaybedilen bir şeyi özlüyor, ancak yine de bulunabiliyor, yalnızca hayal gücünüzün algılayabileceğini düşündüğünüz bir gerçeği özlüyorsunuz. Evet, sırt çantasına giren, yeni insanlarla tanışan ve yaşam boyu tecrübe kazanan bir kız hakkında okumayı bekliyordum. Bunların hepsi biraz daha fazlaydı, çünkü adım adım bir adım olmadı: 1. Kız Orta Amerika'ya sorunlarından kaçmak için gitti 2. Kız Backpacker Kız ve Backpacker Oğlan ile tanışıyor 3. Yol boyunca Kız anlamını buluyor hayatın 4. Kız ve Backpacker Erkek aşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşar. Hayır, o kadar siyah ve beyaz değildi. Gerçek hissettiği basit ama karmaşıktı. Bunun başınıza gelebilecek bir şey olduğunu hissedebilirsiniz. Bu kitabı okuduktan hemen sonra, Orta Amerika'da hemen gidip sırt çantasına gidebilirsiniz. Gerçekte, Bria kadar itici ve cesur olabileceğimi sanmıyorum. Seyahat etmeyi seviyorum ve hayatım boyunca gitmek istediğim birçok yerim var, ancak sırt çantasıyla seyahat etmenin turistle seyahat etmekle aynı olmadığını anladım. Yazarın tarif ettiği yolu seviyorum. Buraya göndermeyeceğim, ama yine de bu kitabın alıntılar bölümünde. Karakterlere gelince, Bria, Rowan ve Starling, kendi gerçek problemleriyle gerçek insanlar olarak karşılaşırlar. Bu kitaptaki hiç kimse aşırı derecede dramatik değildi. Hikaye boyunca kendilerini keşfetmeye başladıkça onlara bakmaya başladım. Son olarak romantizm. Bria ve Rowan'ın nasıl kardeşi ve kız kardeşi olduklarını, arkadaşlarımı gezip sonra ensestleri gezmelerini seviyorum ... Ha! Şaka bir yana, ikisi arasında nasıl yavaşça geliştiğini seviyorum. Ve tabii ki, daha fazla aşk sahnesi olmasını düşünmezdim. Bu sona erdikten sonra hikayeleri hakkında daha fazla şey okuyabilirsem, yapardım. Beni daha fazlasını istememe bırakan bir sondu. Not; Bu konuda birçok alıntı yapılabilir. Bunlar sevdiğim çağdaş romanlar.

theodoragkegka

Aslında bunu annem için satın aldı, çünkü o Hawaii'de yaşadı ve orayı çok seviyor ve aynı zamanda tarihi de seviyor. Okudu ve okumak için bana geri verdi ve yıllarca rafıma oturdu. Tatildeyken getirdim ve içine girmek zor oldu. Metin, amaç olmadan karışabilir ve periyodik olarak bitleri tekrar eder gibiydi. Neredeyse bir kitapta dizilmiş bir dizi makale gibiydi. Sonunda bitirdim ve sonra gelecek kampçıların eğlenmesi için Adirondacks'a bıraktım.

theodoragkegka

Danlight by Moonlight by Jamila Gavin okuyucuyu meşgul eden iyi bir kitap. İçerik sayfasındaki bir bakış, hiç tanışmadığı babası kurtarmak için yola çıkarken Filippo'nun ana karakteri için neler olduğunu gösteriyor. "Yanlış Umut", "Fidye", "Çölde Terör" ve "Vaaz" başlıklı bölümler sadece birkaç örnektir. 17. yüzyılda olmasa da, devamsız bir babanın senaryosu ve rol modelleri bulma ihtiyacı, artan sayıda çocukla rezonansa girecektir. Kitap aynı zamanda hikayeyi hayata geçiren sıfatlar ve canlı açıklamalar ile de zengindir. Mücevher, doğudan yabancı ve Agra'nın özellikle anlatıldığı ayrıntı, okuyucuyu içeri çekiyor. Tehlikeli yolculuk ve yalnız kalma korkusu, kitabın indirilememesini ve okuyucunun Filipo'nun ayakkabılarına zorla girmesini sağlıyor. hangi hain ilişkilerin kurulduğunu ve kime güvenilebileceğini bilmemek. Kitabın tarihi ve coğrafi bağlamı, Moğol imparatorluğu veya Suriye, Afganistan ve Hindistan gibi haberlerde yer alan yerlere öğretenlere renk katmak için yararlı bir yardımcı oluyor. Ancak okuyucu orta bölümlerden geçiyor ve bu kitabın çok daha ayrıntılı bir kitabın uyarlaması olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca, Signor Khan'ın sırrını neden Filipo'dan korumak zorunda kaldığı (bu sırrın ne olduğunu bulmak için okumalısınız) veya Filipo'nun neden babasına abisi Carlo'dan daha duygusal olarak daha fazla bağlı olduğu açık değil, ağabeyinin aksine onunla hiç tanışmadı ve babası onun var olduğunu bile bilmiyor. Ayrıca son bölüm tarafından dahşete düştüm ve postscript'te özetlenen gerçekleri hikayeye bağlamak için daha fazla şey yapılabileceğini hissettim. Sonuçta iyi ama büyük değil bir güven ve ihanet kitabı.

theodoragkegka

Sanırım bir süreliğine tarihsel kurguyu bırakmam gerekiyor. Çok fazla kişi Harlequin romantizm romanlarından sadece bir adım önde. Biraz romantizm umursamıyorum ama tüm kadın kahramanlar aynı şehvet modelini takip ediyor gibi görünüyor.

theodoragkegka

Onu sevdim. Eğlenceli, hızlı okuma. Eğlence, renk ve pizzazz dolu! Bazı karakterlerle ilişki kurabilirim ... paraları olmasa da! Ve okumadan aldığım dönemi çok sevdim.

theodoragkegka

En sevdiğim kısa Lovecraft koleksiyonları ve mükemmel uçak okuması. Onun hikayeleri, "Gölge Over Innsmouth" tüm zamanların en sevdiğim içerir.

theodoragkegka

A quick-paced and delightful mystery. You can't help but love Amelia, and long to tour the pyramids with her! If you love Egypt and archeology like me, you'll love this book!

theodoragkegka

Do YOU like Hollywood? Do you want to know Juicy gossip? READ IT!