#

daniellyono

Daniel Lyono Lyono itibaren Kavaktepe Köyü, 46300 Kavaktepe Köyü/Elbistan/Kahramanmaraş, Türkiye itibaren Kavaktepe Köyü, 46300 Kavaktepe Köyü/Elbistan/Kahramanmaraş, Türkiye

Okuyucu Daniel Lyono Lyono itibaren Kavaktepe Köyü, 46300 Kavaktepe Köyü/Elbistan/Kahramanmaraş, Türkiye

Daniel Lyono Lyono itibaren Kavaktepe Köyü, 46300 Kavaktepe Köyü/Elbistan/Kahramanmaraş, Türkiye

daniellyono

Çok önerilen ama hayal kırıklığına hissettim.

daniellyono

Şimdiye kadar okuduğum tek inandırıcı aşk hikayesi (kırmızı eğreltinin nerede büyüdüğü dışında bu başka bir hikaye). Biraz melodramatik ama düşündüğünüzde gerçek olan bu. Yaptıklarınızı durdurun ve bu kitabı okuyun. Bu, tüm zamanların en sevdiğim kitabı.

daniellyono

Givens bu kitap için sağlam araştırmalar yapıyor. Mormon kültürünün paradoksal olduğu ve zaman zaman çelişkili olduğu iddiasının geliştirilmesinde önemli olduğunu düşündüğü, anlayışsız veya hoşnutsuz üyelerin görüşlerini kullanmaktan çekinmez. Genel olarak, bazı pozisyonları, özellikle liberal sanatları ele geçirmesi, mistik duygusu ve özgüven karşısında lütuf kavramımızla ilgili sorun çıkmasına rağmen iyi bir iş yaptığını düşünüyorum. Bununla birlikte, çalışma, yabancıyı "Mormonizm" olan karmaşık kültürel sisteme daha fazla şefkatle bakmaya mecbur kılma ve üyelerini inançlarının temellerini yeniden değerlendirme veya en azından daha derin düşünmeye zorlama gibi birincil görevini yerine getirir. Ne yazık ki, bu kitaptan en fazla yararlanacak olanlar kitabı alıp okuyacak olanlar değil !!!!

daniellyono

i quite enjoyed the story of loulou and the poets.

daniellyono

I loved this book. Bradbury makes it feel so real that I times I could practically smell the smells and hear the sounds.