#

jefferivas

Jefferson Rivas Rivas itibaren Odechów, Polonya itibaren Odechów, Polonya

Okuyucu Jefferson Rivas Rivas itibaren Odechów, Polonya

Jefferson Rivas Rivas itibaren Odechów, Polonya

jefferivas

Tahtakuruları iyice ürpertici bir okuma. Korku türünü genel olarak düşündüğümüz şekilde dehşet verici değil. Tahtakuru böcekleri ruhunuza giriyor, gözünüzün köşesinden bir böcek gördüğünüze ikna ederken durmadan tırmalayacağınız bir paranoya aşıyor. Bedbugs'taki aileyi sevdim ve her hikayede karakterlerinin tadını çıkaracaktım. Özellikle son zamanlarda sanatçı olma hayalini sürdürmek için işinden ayrılan bir kadın olan Susan'ı özellikle aldım. O ve kocasının bir kızı var, hafta boyunca gelen bir dadıyla Susan sanatında çalışabildi. Susan, evde olma ve hala bir dadı çalıştırma suçluluğu ile mücadele ederken, kocası da, işi mücadele ederken çalışmadığı için ona kızdığını hissediyor. Kadınların çoğunun kolayca anlayacağı bir karakter. Çünkü bir zamanlar hepimiz anne-suçluluk ya da karı-suçluluk versiyonundan sıkıntı çektik. Ayrıca, hiçbir tarih, zihinsel hastalık veya hipokondri olmadan, başkaları olmadığına yemin ederken tahtakuruları görür. Bu, çoğu insan için göreceli olacaktır, çünkü çoğu insan en az bir kere hayatlarında küçük olsa da, bir hipokondri versiyonunu yaşamış. Tahtakuruları korkutucu, çünkü özellikle hikayenin nereye gittiğini bilmiyorsun. Bedbugs gibi bir başlık ile meselenin açıklayıcı olacağını düşünürsünüz. Syfy'nin daima yarattığı o yaratık filmlerden birini şahsen hayal ettim. Bu kesinlikle durum böyle değildi. Hikaye beklenmedik dönüşler alıyor ve bu da bir bütün olarak arsada çok iyi çalışıyor ve çalışıyor. Tahtakuruları korkutur, çünkü küçük kan emici böcekler tarafından istila edilme fikri, özellikle de şimdi tahtakurularının salgınları sıklıkla haberlerde olduğunda, travmatik ve çok olasıdır. Tahtakuruları ilgili ve cildinizi taramasını sağlayacaktır.

jefferivas

Translating...

jefferivas

Murakami harika bir yazar ve bu 'aşk hikayesi' hayal kırıklığına uğratmıyor. Emici, insancıl, zeki, sürükleyici ve gerçek yavaş yanık.

jefferivas

Çok şirin bir kitap. Eğlenceli masal. İkinci kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. Kitabın ön kısmında "kısmen komedi, kısmen aşk hikayesi, mutfak lavabosu dışında her şey parçalanıyor" yazıyor.