#

kennyefrainii

Kenny Efra Efra itibaren Mainakot, Uttar Pradesh 262305, Hindistan itibaren Mainakot, Uttar Pradesh 262305, Hindistan

Okuyucu Kenny Efra Efra itibaren Mainakot, Uttar Pradesh 262305, Hindistan

Kenny Efra Efra itibaren Mainakot, Uttar Pradesh 262305, Hindistan

kennyefrainii

Bu kitabı SEVDİ -güzel :)

kennyefrainii

İlk başta bu kitaptan emin değildim, benim için biraz yavaş başladı, ancak kitabı tuttuğum için memnun olduğum için mutluyum. Kitabın dilini çok sevdim, bütün aşağılayıcı ifadeleri eksi olarak. Sissy Spacek rivayet etti ve çok iyiydi. Benim için en çok öne çıkan kısım, öğretmen Hitler hakkında konuşurken ve Yahudi halkına zulmetmenin ne kadar yanlış olduğu ve mücadelelerinin Afrika kökenli Amerikalılar için ne kadar parrellel olduğu ve öğretmenin bile göremediği şeydi. Masumların İzcinin bakış açısıyla olmasını ve hepsinin masumiyetini sevdim. Yetişkinlerin bile tanıyamadıkları açık gerçekleri görmek. Sonunda "alaycı kuşu öldürmek" in pek çok şey için bir metafor olarak kullanılmasına bayıldım.

kennyefrainii

Harika

kennyefrainii

İlginç; Kırsal Çin'in karanlık, adaletsiz ve erkek egemen 17. yüzyıl tarihine samimi bir arka plan sağlar. Nadiren doğrusal olan bu kitap, bağlamsal bir altyapı oluşturmak için iç içe geçmiş birçok hikayeden oluşur.

kennyefrainii

"Dempsey sunar! Necropolis, bilim kurgu, korku, suç noirleri ve eski moda seks ve şiddetin yeni okul karışımıdır. Karanlıktır. Eğlencelidir. Hayatta kalmayı planlıyorsanız içeri girmeyin. .. "--Jeff Carlson, Plague Year ve The Frozen Sky'ın uluslararası en çok satan yazarı

kennyefrainii

Bu, 2007 için Olağanüstü Referans Kaynağı olarak seçildi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

kennyefrainii

Lebensborns'u (mükemmel Aryan çocuklarını yetiştirmek için Alman doğum evleri) hiç duymamıştım, bu yüzden konuyu ilginç ve eğitici buldum. Karakterler büyüleyiciydi. Aşk sahneleri biraz abartılı ama genel olarak bu kitap gerçekten keyif aldım.

kennyefrainii

1863 yılında Gettysburg Savaşı hakkında büyük tarihi roman ve 1993 filmi Gettysburg için temel oldu. Bu kitap, 80'lerin sonunda ilk kez okuduğumda Amerikan İç Savaşı'na olan ilgimi arttırdı ve üç kez okudum.