#

wanghuanjie

itibaren Sangachin, İran itibaren Sangachin, İran

Okuyucu itibaren Sangachin, İran

itibaren Sangachin, İran

wanghuanjie

Bu kitap oldukça iyiydi ama okurken odaklanmakta zorlandım. Neredeyse her şeyi okuduğum halde, bitiremedim çünkü ilgimi çekmedi.

wanghuanjie

Bu kitapta Martin Willitts, Jr.'ın sanat eserleri ve şiirleri vardır. Kelimeler, çizim ve sanat, dil ve geleceğe yönelik diğer başlangıçlar için yaratılış arkeolojisi hakkında bölümleri vardır. Bilimsel isimleri de dahil olmak üzere hayvanlar ve bitkiler hakkında, yaşam için metafor haline geldikleri şiirleri vardır. Jackie Kennedy ve John F. Kennedy ile olan evliliği hakkındaki ilk izlenimleri hakkında şiirleri var. Kendi sihir numaralarını çürüttüğü Bilim / Büyü hileleri hakkında şiirleri var. Ve her zaman evrenin gizli dilini, onunla renkler, görüntüler, fısıltılar, auralar, kozmik bağlantılarda nasıl konuştuğunu araştırır. Kağıt resimleri koleksiyon boyunca bir müze yaratıyor. Bu kitabı satın alın ve kendi dilini tek bir sanatta çalıştıran birkaç şair / görsel sanatçıdan birini görün.

wanghuanjie

Tamam, komik ve acımasız, ama aynı zamanda oldukça pat. Bunun onun en iyi kitabı olması gerektiğini biliyorum, ama "Time's Arrow" daha iyi - çok daha dokunaklı ve yankılanan.

wanghuanjie

this book is about a fifteen years old girl who spends her life thinking about drugs. she got addicted to drug. she wanted to become a popular girl in her school but instead of being popular, she basically '' nothing'' in her school. one day she was invited to LSD party and she was tricked by a guy. this changes her world into a druggier. she dives into the drug world, and soon begins selling to children to pay for her own drugs. once drugs became part of her life, it was futile and she couldn't stop. the theme is life, once life have a passion then you would chase after it. in life, you can make mistake which change their life and can never turn back in life. like in this book, a teenager named Alice spend her life doing drug and she became addicted to it and begin selling it to other. Drug act violated the law and she might get arrested.