#

langsanmusfe5c

Lang Sanmus Sanmus itibaren Kolonia Dębniak, Polonya itibaren Kolonia Dębniak, Polonya

Okuyucu Lang Sanmus Sanmus itibaren Kolonia Dębniak, Polonya

Lang Sanmus Sanmus itibaren Kolonia Dębniak, Polonya

langsanmusfe5c

İyi tavsiye var.

langsanmusfe5c

Sadece ben mi bilmiyorum .. hmm, bu kitabın hikayesi biraz tahmin edilebilir. Victor'u seviyorum ama Elvi'yi sevmedim (çünkü dürtü ile bir şeyler yapıyor). Bir yatak satın aldıkları sahne, diğer vampirlerin dahil olduğu bazı sahnelerin yanı sıra gerçekten komikti. Bu diziyi seviyorum ve bir sonraki kitabın daha iyi olacağını umuyorum =)

langsanmusfe5c

Bütün gece bu kitabı okudum. Bu kitabın mükemmel olduğunu söylemenin çok fazla olduğunu sanmıyorum. Herkese tavsiye ederim. Bu, istediği her şeye sahip bir kız (Eden) hakkında bir hikaye. Kitap sırasında nasıl büyüyeceğini öğrenir, ama başlangıçta onu sevdiğimi söylemeliyim. Her şeye sahip olmasına rağmen şımarık değil. NOT: aşk ilgisi-James Christian yaşlı değil. 22 yaşında ve Eden 18 yaşında.

langsanmusfe5c

Bu dostluk, köpek ve insan için güzel bir vasiyettir: "Birçoğumuz ölümünceye kadar birbirimizin hayatına girip çıkıyoruz, ama mesafe, bizi ayırıyor - zaman ve mekan ve kalbin yorgunluğu insan bağlantısının en büyük uygulayıcıları ." "Endişeli kuyunun takdir etmesi zor olan bu sakatlık bölgesine girmişti: Caroline onu sadece bir simit yutmaya ya da bir telefon görüşmesine girmeye çalışırken, hepimiz onu kalbi kırık tavuklar gibi dolaşıyorduk." “Şimdi gerekli gizem” ifadesini düşünmeye devam ettim, sanki bu şimdi evrendeki gerekli konumumu yakalayabilir, Bilmem ve Bilmem arasındaki çizgide, bana kesin olanın kibiriyle umutsuzluğun umutsuzluğu arasında tanrısız dünya. " "Herhangi birimizin keder içinde aldığı tek eğitim bir çarpışma kursudur. ... Kederin, yavaş yavaş gerileyen basit, sersemletici bir üzüntü ve özlem alemi olduğunu düşündüm. geçici çılgınlığın yanı sıra yoğunluklarında şok edici daha az basit duygular da var. " "Ölüm, hiç kimsenin istemediği bir boşanmadır; onunla yaşamak, kaybetmeye dayanamayacağınız şeyden kopmak için bir yol bulmaktır." "Belki de mesele budur: başın başını devirmeden yaşamın temel üzüntüsünü kucaklamak ya da günlerinizi tanımlayacağını varsayarsak, gerçek hile, tüm sıradan yanlışlıkları ve pişmanlıklarıyla, yaşamın sürekli olarak daha gizemli ve çekici olmasına izin vermektir. daha çok. "

langsanmusfe5c

Nedenini tam olarak bilmiyorum, ama bu kitap beni gerçekten mutlu ediyor. Londra'ya bu kadar korkunç, garip bir bakış.

langsanmusfe5c

I'm addicted tp Tony Hillerman mysteries and this is one of the best.