#

evamachajdikova

Eva Machajd Machajd itibaren Tufton, Clarbeston Road, Pembrokeshire SA63, İngiltere itibaren Tufton, Clarbeston Road, Pembrokeshire SA63, İngiltere

Okuyucu Eva Machajd Machajd itibaren Tufton, Clarbeston Road, Pembrokeshire SA63, İngiltere

Eva Machajd Machajd itibaren Tufton, Clarbeston Road, Pembrokeshire SA63, İngiltere

evamachajdikova

beklentilerimi karşılamadı. Belva ovalarından en iyisi değil. öngörülebilir.

evamachajdikova

Bir başka sevgili dizim daha sona eriyor ... Karanlık Artifices'i bekleyemiyorum! Umarım özel görünümlerimiz vardır !! :-)

evamachajdikova

Bu kitabı tamamen sevdim! Kötü eğri topu nedeniyle yazar 4.999 yıldız veriyorum. Tüm işaretler orada, sonraki iki kitaptan birinde düzeltileceğine işaret ediyor. (kelimelerimi işaretle) Bu, inanılmaz derecede yaratıcı ve gerçekçi bir fantezi kurgu dünyasının macerasıydı. Karakterler eğlenceli, karmaşık ve sevimli idi. Arsa iyiydi ve eylem (ve genellikle şiddet) hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etti. Takıntılıydım ve tüm kitabı 2 günden az bir sürede okudum! Yaşlı genç yetişkinler için sadece küfür, cinsel gerilim ve şiddet ve kan nedeniyle. (Hepsini sevdim)

evamachajdikova

Müslümanların aşırılık yanlısı olmasının bazı nedenleri,

evamachajdikova

Preston & Child'ın Gideon Crew'da yeni bir karakteri var ve sanırım ondan hoşlanıyorum. Silahsız babasının Hükümet ajanları tarafından vurulduğuna ve annesinin önümüzdeki yıllarda yavaş yavaş kötüleştiğine tanık olduktan sonra, babasını sonbahar adamı olarak kurmaktan sorumlu adamı indirebilmesi için eğitimini almak için talimatlarını takip ediyor. Eğitiminin üstünde ve ötesinde, Crew kendisini bilinmeyen bir kaynaktan "atama" için Bir Numaralı Seçim yapacak bilgi ve anlayışlı bir şekilde silahlandırır. Mürettebat, sahip olmak için eğittiği kolay, sosyopatik yeteneklerle ustalıkla kendi içinde ve dışında manevra yapar. Bir dizi meraklı kitabın başlangıcı muhtemelen takip etmeyi hedeflemiştir.

evamachajdikova

Seks Savaşları New York Yaldızlı Bir Roman New York

evamachajdikova

Tillie is definately free range! A cute story with photographs.