#

dg_faco

Fausto Felipe Guzman Merchan Felipe Guzman Merchan itibaren Kainach bei Voitsberg, Avusturya itibaren Kainach bei Voitsberg, Avusturya

Okuyucu Fausto Felipe Guzman Merchan Felipe Guzman Merchan itibaren Kainach bei Voitsberg, Avusturya

Fausto Felipe Guzman Merchan Felipe Guzman Merchan itibaren Kainach bei Voitsberg, Avusturya

dg_faco

Karşılaştığım diğer kentsel fantezilerden daha karanlık, biraz depresif bir Harry Dresden gibi. İyi karakterizasyon ve kavrama arsa sayfaların dönmesini sağladı. Carey'nin çalışmalarının geri kalanını kontrol edeceğim.

dg_faco

Bu harika bir kitap oldu! Yazarın sesini seviyorum. Gerçekten zeki bir kavram olduğunu ve iyi uygulandığını düşündüm. Biraz basit ve biraz yaz okundu - bu yüzden 4 yıldız verdi. Jill Smolinski'nin diğer kitaplarını arayacak (LOVE first first name !!)

dg_faco

Kasım 2009'da yeniden okundu ve değerlendirme biraz yükseldi. Bunu ilk defa okuduğumda, henüz şehirde yaşamadım ve bu sefer tekrar okumak daha tanıdık bir seyahat gibi oldu. Clare ve Henry bir noktada komşularım olacaktı, böylece kendi başına keşif onu yeniden okumaya değer hale getirdi.

dg_faco

I did like this book a lot after I got into it. Initially, it was difficult to follow as it is not told chronologically, but once I mastered that, I really enjoyed it. The development of the protagonist was such an interesting trajectory. She would take two steps forward, have you rooting for her, and then take one step back. It reminded me a little of White Oleander and other teens-in-foster care novels I have read, but with the underlying theme of the language of flowers. The story demonstrated how important it is to communicate with those around you, in whatever way possible, to convey a message before it is too late.