#

mayl4ik

Yuliya Mayevska Mayevska itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yuliya Mayevska Mayevska itibaren Texas

Yuliya Mayevska Mayevska itibaren Texas

mayl4ik

Pearl Buck'ın Çin hakkındaki yazıları beni uzun zaman önce ziyaret ettiğim bir yere götürdü. Hikayeleri ve karakterleri kesinlikle çok etkileyici; bu bir istisna değildi. Bazen bir kitap belirterek dayanamayacağım alıntılarla doludur ve bu da onlardan biriydi: "... Madam Wu uzun zaman önce büyük bir evin işlerinin tek tek ve sırayla yönetilmesi gerektiğini öğrenmişti. .. [başka bir şey yapmaya] çalıştı ve ... ... cennet bunu engelledi. Zaman çok olgun değildi, bu yüzden. Ve öğrendiği gibi, büyük şeyler üzerinde dururken küçüklere de etki etti. " “En iyisi olan bir kişiden almayı öğrenmelisin ve diğerlerini görmezden gelmelisin.” "Uzun zaman önce, iyi görünmek için her zaman direniş göstermekten daha güçlü olduğunu ve çabucak bir hatayı kabul etmenin her zaman yenilmez bir dürüstlük gösterdiğini öğrenmişti." "Güneş hepimize aittir ... ve ışığını, diğerine, doğuya ve batısına, yükselip battığını yansıtıyoruz." “... Çaresizlik sıkı bir şekilde karşılanmalı.”

mayl4ik

Küçük muhafazakar Epiphany kasabasından kaçan garip bir serseriyle bağlantıyı keşfeden genç bir adamın cesur ama hassas bir hikayesi. Elijah göründüğünden çok daha fazla olduğu ortaya çıkan serserinin peşinden koşuyor. Her zamanki gibi Li, onları fantastik ve tehlikeli durumlara atarken gerçekliğe dayanan güzel ve inandırıcı karakterler yaratma konusunda harika bir iş çıkarır. Cinsiyet sıcaktır ve komplo sevindirici olarak tahmin edilemezken sağlamdır. Bunun bir serideki 1 numara olduğuna sevindim, çünkü bu karakterlerin muazzam ve devam eden potansiyeli var ve daha sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

mayl4ik

Whew, what a book! The details are amazing, I think I learned a lot about life in the middle ages. I could see the passion and effort going into making this book. Totally well worth the read.