#

msuhu5746534

Mohamed Mostafa Mostafa itibaren Fatehpur, Himachal Pradesh 174315, Hindistan itibaren Fatehpur, Himachal Pradesh 174315, Hindistan

Okuyucu Mohamed Mostafa Mostafa itibaren Fatehpur, Himachal Pradesh 174315, Hindistan

Mohamed Mostafa Mostafa itibaren Fatehpur, Himachal Pradesh 174315, Hindistan

msuhu5746534

Yazarla NPR hakkında bir röportaj duydum ve ABD’nin İngiliz’den Orta Doğu politikası açısından miras aldığı konusunda inanılmaz görüşleri vardı. Beni en çok şok eden şey, “onlar” ın her zaman savaşta oldukları ve anladıkları tek şey olduğu ırkçı bir fikir. "Onlar" her zaman birbirlerini öldürüyorlar. "Onların" hayatları bizim hayatlarımızdan daha az değerli Uçakları “onlar” üzerinden uçurmak, “onları terörize etmek”, “onları” bombalamak için “onları” sıraya koymak için gökten “onlara” bomba atmak iyidir. Orta Doğu’da “aşiretle mücadele” ve “mezhepsel şiddet” hakkında doğası gereği şiddetli bir yer olduğu resmini çizen “mezhep şiddeti” hakkında ne kadar haber okuyoruz? İnşallah kitap yazarla yaptığınız konuşma kadar iyidir.

msuhu5746534

Şimdiye kadar oldukça kuru, ama bazı egzotik savaşların gerçekten ilginç detaylarıyla dolu.

msuhu5746534

"Oz Büyücüsü", "Alice Harikalar Diyarında" ve hatta "Tom Sawyer" 'ı okurken olduğu gibi açık fikirli olun ve bunu ilginç bir okuma bulacaksınız. Ben bitecek şekilde takip etmek için daha fazla kitap var sanırım. Gerçekten bir 'çocuk' kitabı gibi hissetmedim ama bir yetişkinin hoşuna gideceğini söylediğim kitapların çizgisinde bir şey.

msuhu5746534

Açıkçası dürüst bir kız arkadaşı suçunun öfkesi ve öfkesi altında çözülüyor portresi. Kara mizah ve gizem unsurları ustaca iç içe geçmiştir. Ama bunu bitiremedim - benim için çok acımasız bir şekilde iç karartıcı.

msuhu5746534

"Arıların Sırlar Hayatı" nı takip etmemiş olsaydı, bu kitap daha iyi bir resepsiyon almış olurdu. Umarım Gizli Yaşamın kalibresine başka bir şey yazabilir ... ve bunun bir şans olmadığını. Bazen onun sözlerinden bazılarını keyif aldım ama bitirmek için kitabı almayı hatırlamaya devam ettim. Aile dinamikleri ve onun yaratıcı ilham perisi ile olan ilişkisini, merkezi olaydan (ilişki) daha ilginç buldum ... ve ada köpeği Max dahil olmak üzere ikincil karakterleri, ana karakterlerden daha ilginç buldum. Ben yazarı seviyorum ve sonuna kadar orada asılı yaptım ... ama, herhangi bir noktada durabilirdi.

msuhu5746534

wicked!