#

tenshi9852656

Alessia Marra Marra itibaren El-Gamaleya, Qus, Qena Governorate, Mısır itibaren El-Gamaleya, Qus, Qena Governorate, Mısır

Okuyucu Alessia Marra Marra itibaren El-Gamaleya, Qus, Qena Governorate, Mısır

Alessia Marra Marra itibaren El-Gamaleya, Qus, Qena Governorate, Mısır

tenshi9852656

Hala manga okumaya alışmaya başladım ve bu eğlenceli, hafif, havadar bir okundu. Geceleri okumaya çalışıyor olsaydım gözlüklerime ihtiyacım vardı! :) Casuslar, uluslararası sanat hırsızları, romantizm ve dövüş sahneleri var. Güzel bir okuma.

tenshi9852656

Amazon.com'da yüksek puan alan kitaplar arayarak bu kitabı aldığım için çok zor zamanlar geçirdim. Evli Patrick'in ölü en iyi arkadaşının nişanlısıyla ilk kez tanıştığı başlangıcı özetleyelim; Julia gülümsedi; Onu istedim. Julia yürüdü; Onu istedim. Julia burnunu aldı; Onu tamamen ve tamamen sevdim. Bu kitabın Julia kısmı, bir erkeğin bakış açısıyla yazılmış bir Harlequin romantizmine benzeyen tamamen sürükleniyor. Julia kısmı için sıfır yıldız. Bu kitabı aldım ve 2 yıl boyunca en az bir düzine kez yere koydum. Sonunda okumak için ya da sadece komidemden almak için bağışlamak zorunda kaldım. Aradan geçtim. Neyse ki, burada çok ince olmasına rağmen, Büyük Savaş bölümleri buna değdi. Bir kültür olarak, İkinci Dünya Savaşı'na o kadar çok odaklanıyoruz ki, Birinci Dünya Savaşı oldukça kayboluyor. Korkular ve yararsızlık iyi bir şekilde tasvir edilmiştir, ayrıca güzel, uygar Paris'te yemek yiyen insanların, günde binlerce askerin biçildiği Batı Cephesi'ndeki silahların vesilesiyle gerçeksizliği de tasvir edilmiştir. Burada çok güzel bir dil var. Bu bölüme 4 yıldız verirdim; ancak diğer 2 parçanın sıfırları bunu 2 yıldıza sürükler. Huzurevi sahneleri de onlara özgüdür. Parçalanan bir bedende hapsolmuş genç bir ruhu tarif etmede ilginçtirler, ancak genç hemşirelerden sonra Patrick şehvetinin aşırı tanımlarıyla kararlıdırlar. Ayrıca etrafındaki yıpranmış yaşlı kadınlarla ilgili görüşlerinde oldukça kötü; ona göre, çoğunlukla erkeklere gösterdikleri ilgi ve dişlerine bulaşmış ruj nedeniyle% 100 acıklıdırlar (bu Hull'ın evcil hayvan huşu olmalı). Onlar eski bedenlerde olduğu gibi genç ruhlar değil mi? Ne yazık ki, Birinci Dünya Savaşı bölümlerini kendi başlarına okuyamazsınız; her şey çok entegre. Ben atlarım.

tenshi9852656

Cadı Denemeleri'nin hikayesi, küçük bir çocuğun bakış açısından anlatıldı. Ulus tarihimizde bu olaydan kesinlikle etkileniyorum (ve dehşete düşüyorum), bu roman her şeye harika bir giriş.

tenshi9852656

Bu kitabı çok sevdim. Ünlülerin trite gönderilmesi, Taylor'ın komik, hızlı nesirinde, kim olduğumuza nasıl karar verdiğimize çok hareketli, yaratıcı ve derin bir bakışta olur. Bu durumda, lise bodrum grubu The Caverns olan Regina Bloombsbury, ayrılma eşiğinde. Bu yüzden, The Beatles kadar ünlü olmak için bir dilek tutuyor ve harika bir ölü peri Peri Vaftiz Anası sayesinde Regina'nın grubunun Fab Four'un yerini aldığı bir evrenle sonuçlanıyor. Bu dünyada kalıp kalamayacağına karar vermek için bir haftası var ve onun üzerindeki baskılar her taraftan geliyor - ebeveynler, arkadaşlar, ajanlar, hayranlar. Taylor'ın sihirli şapkasından çıkardığı büyük kıvrımlardan hiçbirini vermek istemiyorum - ve çok ve hepsi şaşırtıcı - bu yüzden Taylor'ın Regina'nın sesi ve düşüncesi için keskin bir kulağı olduğunu söyleyeyim, ve burada tek bir sıkıcı sayfa yok. İster genç bir okuyucu olun ya da olmasın, bu müthiş bir kitap - harika hayal gücü, büyük kalp.