#

artiscientist

Eyo Inameti Inameti itibaren Renthendorf, Almanya itibaren Renthendorf, Almanya

Okuyucu Eyo Inameti Inameti itibaren Renthendorf, Almanya

Eyo Inameti Inameti itibaren Renthendorf, Almanya

artiscientist

Anlamadığımı söylemem yanlış mı ... anlamadım? Çok hoşuma gitti ama biten bir çeşit fizzed.

artiscientist

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım ve İspanyolca olarak okuduğumda, bir gün geri döneceğim ve İngilizce dil sürümünü inceleyeceğim.

artiscientist

Özellikle bu zamanlarda zor ama gerekli bir konu. İnsanların neden bu yasaklanmayı istediğini anlıyorum ama bu kitabın raflarda kalması gerektiğine kesinlikle inanıyorum. Sorunlu gençler, kendileri için fazla kaynağa sahip olamazlar. Bunu herkese açık olarak okumanızı tavsiye etmiyorum ya da yakınlarda hiçbir dokunuz yoksa (halka açık dokularım yoktu) bana güveniyor.

artiscientist

Peki bu kehanet piyonu başlamadan çok önce, büyücünün polgara tarihi ile ilgilidir. Belgariad ve Mallorean'dan sonra bunu okumaya başladığınızda goosebumps olacak

artiscientist

This is a wonderful book for anyone, not just dog trainers, and Patricia McConnell is a highly-respected person in the dog training world. It reads as a series of anecdotes, while bringing in her time-tested theories of dog behavior. She is an animal behaviorist as well. I fell in love with her dogs, because I could see so much of my dogs in them. I have 4 herding dogs and they would love to live where they had sheep to watch! Loved her comparisons of primate and canine behavior.

artiscientist

Very intense and inspiring story. Once you start reading, it's hard to stop. Interesting look into the lives of very different stories in the 1960's in Mississippi. Would definitley recommend.

artiscientist

Hot author, kind of boring book.