#

badejoademolasc

Ademola Badejo Badejo itibaren 76500 Yukarıtopraklı Köyü/Aralık/Iğdır, Türkiye itibaren 76500 Yukarıtopraklı Köyü/Aralık/Iğdır, Türkiye

Okuyucu Ademola Badejo Badejo itibaren 76500 Yukarıtopraklı Köyü/Aralık/Iğdır, Türkiye

Ademola Badejo Badejo itibaren 76500 Yukarıtopraklı Köyü/Aralık/Iğdır, Türkiye

badejoademolasc

Bu harika bir çocuk kitabı. Mesajın güçlü olduğunu ve biraz da melodram olsa da böyle iyi bir okuma olduğunu düşündüm.

badejoademolasc

bu kitap çok romantik

badejoademolasc

Bu kitap okumak gerçekten eğlenceli ve ne yazık ki gerçek bir sersem olduğu ortaya çıkan kedimi Idgie'yi isimlendirmek için bana ilham verdi.

badejoademolasc

Ehh.

badejoademolasc

Üniversitedeki tezim için bölümlerini okuyun ...

badejoademolasc

Hat, iman ve bilinmeyen hakkında iyi yazılmış ve dikkatlice düşünülmüş bir kitap için Donald R. Wilson'a gider. Kitabın okunması çok kolay ve her bölüm çok iyi düşünülmüş. Wilson, insanlığın son on yıllarda yanlış olduğunu kanıtlamak için yapılan tüm bilimsel testlere rağmen, İncil'in ne kadar doğru olduğunu bize göstermede dikkat çekici bir iş çıkarıyor. Puanlarını desteklemek için birçok araştırma yapıldı ve argümanları kitap boyunca çok sayıda dipnot referansı sağladığı için daha ikna edici. Yazar, son 2000 yılda hiçbir değişiklik yapmadan on altı yüz yıllık bir sürede yazılmış İncil'in, insanların aradığı tüm cevaplara sahip olduğunu bildiriyor; dünyanın tarihinden, dillerin kökeninden, ırkların ve kültürlerin kaynağından ve dünyanın birçok farklı dininin yükselişinden değişen her şeyi açıklar. Bu kitap bana kesinlikle Hıristiyanlık, İncil ve genel olarak varlığımız hakkında düşünmem gereken çok şey verdi. Hristiyan olsun ya da olmasın, “Çünkü Düşünüyorum, İnanıyorum” gerçeğinin ve varlığının gerçek karakterini keşfetmek isteyen herkes için okunmalıdır.

badejoademolasc

Bu kitap biraz yavaş başladı ... okumamı sağlamak için yeterli değil. Tessa ölümcül bir durum ve yapacağım şeylerin listesini yaparak son günlerini yaşıyor. Bu kitap sizi güldürecek, ağlatacak, sevecek, öfkelenecek ve hatta biraz kayıtsız kalacaktır. Tessa ve önemsediği, sevginin bizi nasıl etkileyebileceğini gerçekten görüyor. Jenny Downham bu kitabı iyi yazdı. Çok klişe veya sıradan olmadan ölümde şiir yaptı. Genel olarak iyi okumak.

badejoademolasc

Söylemekten gurur duymuyorum - bu kitabın sonunu yüksek sesle okumakta zorlandım çünkü boğulmaya devam ettim. Bu kitap komik, hassas ve duygusal duygusal olmayı reddediyor. Harika bir çocuk kitabı.

badejoademolasc

I always think it is much harder for an author to keep a reader's interest when the subsequent books in the series contain the same protagonists. That which filled me with awe upon my first read is now familiar, and less likely to thrill to the same degree. Having said that, I think Nalini Singh has done a wonderful job in this PNR to flesh out the world she has created in the first book of the 'Guild Hunter' series. It is unlike any of the other fantasies I have read. While the main couple, Elena and Raphael, are reminiscent of Cat and Bones in Jeaniene Frost's 'Night Huntress' novels or Eve and Roarke in J.D. Robb's 'In Death' series, the world in which the story takes place almost becomes a character itself, rich with it's own politics and rules. Angels who are corrupted by power, Archangels playing at gods with the dead and of course, romance to boot. A great read! I look forward to the next in the series.