#

hanna_s

Hanna Skachkova Skachkova itibaren Wietchinin, Polonya itibaren Wietchinin, Polonya

Okuyucu Hanna Skachkova Skachkova itibaren Wietchinin, Polonya

Hanna Skachkova Skachkova itibaren Wietchinin, Polonya

hanna_s

HMUMC’de Bahar 2007’de İncil çalışması

hanna_s

Susan Overfield eşsiz ve yetenekli bir yazar. Haklı bir şekilde, herhangi birinden daha çok şey bildiği bir şey hakkında yazıyor. Hiç yumruk atmaz, çünkü ona göre en kötüsü köpeklerin refahıdır. İnsanlara köpeklerle nasıl iletişim kuracaklarını öğretebilirse, köpeklerin yaşamlarının büyük ölçüde iyileştirileceğini biliyor. Yenilikçi, etkili davranış temelli köpek eğitimine yürüdü. Kanıt onun sonuçlarında. Kalıcı, hızlı, insancıl ve çekici. "Saturday Dogs ... ve eğittikleri sahipler" Overfield'ın gerçek yaşam koşullarına ve müşterilerine dayanan mantıksal olarak düzenlenmiş fıkraları kullanarak felsefesini ve tekniğini açıklıyor. Bayan Overfield, ulusal düzeyde tanınmış bir konuşmacı ve eğitmendir, ilgi çekici, esprili ve etkileşimli tarzı nedeniyle küçük bir kısmı değildir. Konuşur gibi yazıyor. Okuyucu, hikaye anlatım tarzını ve Overfield'in köpeklerin ve sahiplerinin komik tariflerini memnun edecektir. O gerçekten yetenekli bir yazar ve öğretmen. Bu kitap eğlenceli bir okuma, bir okuyucunun eritmek istemeyeceği türden. Bu kitap, köpekler, köpek davranışları, köpek itaatleri ve köpek eğitimi hakkında yazılmış kitaplardan çok, her yerdeki köpek sahiplerinin raflarında olmalıdır. Başka bir kitap veya yöntem gerekmez. Overfield parkın dışına vurdu.

hanna_s

Bu inanılmaz bir kitap, ilham verici, sevgi dolu ve hep birlikte harika !! karakterler harika ve hikaye çok dokunaklı. Sevdim.

hanna_s

Benim için bir okuma genç. 10 yaşındaysanız iyi olmalı. James Patterson'ın yazar olduğu gerçeğine aldanıyorum.

hanna_s

I loved this book. It came to me at a point in my life when I was seeking answers to questions that I couldn't really define. This book speaks to being a better person, living with love, honoring yourself, enjoying life, finding your passion, and much more. I journaled on the side as I read it to help the concepts stick (and there were many). It was incredibly inspiring and I highly recommend it for those that seek self actualization and a peaceful existence.