#

alina_bessalova

Alina Bessalova Bessalova itibaren Andrzejewo, Polonya itibaren Andrzejewo, Polonya

Okuyucu Alina Bessalova Bessalova itibaren Andrzejewo, Polonya

Alina Bessalova Bessalova itibaren Andrzejewo, Polonya

alina_bessalova

Yavaş başlangıç ama film sürümünden çok daha iyi zevk aldım!

alina_bessalova

Bunu okumak ve dinlemek çok eğlendi. Söyleyebileceğim tek şey HIIIIIIIIIIIIM !!!!!!! (ve bir sonraki kitap için hazırım!)

alina_bessalova

Boz ayı, boz ayı, ne görüyorsun? Yeniden okunan kitapların yorumlarını yayınlamakla ilgili yaşadığım bir kuralla kopuyor. Boz Ayı, Sean'ın en sevdiği kitap, iki yıl önce son gündüz bakımındayken (Nisan 2006'da okul öncesi başlamadan önce). Ezberlediği kitaplardan biriydi ve Ian ve ben onun okunuşuna dayanarak bir kopya satın alabildik (hafızası bu kadar iyi). Eureka ve kuzey noktaları bizim geziden sonra ambalajı açarken Sean'ın Brown Bear kopyasını buldum. Onu banyoda okuması için bir kenara koydum ve kendim (anne nostaljiden) tekrar okumak için zaman ayırdım. Boz Ayı, bir öğenin (veya hayvanın) diğerine götürdüğü liste tipi hikayelerden biridir. Liste şu desende anlatılır: "(x) renk (y) hayvan, (x) renk (y) hayvan, ne görüyorsun? Bana bakan bir (m) renk (n) hayvan görüyorum." Yeni tanıtılan hayvana daha sonra başka bir yeni hayvanı tanıtmak için "ne görüyorsunuz" sorusu sorulur ve sonuçta okuyucunun tümüyle anlatıcı ile birlikte okumasını isteyerek testlerle ve testlerle ilk kez sürpriz yapan sonuca varılır. liste. Bir listenin bu kulak solucanı ile gitmek için, her sayfa Eric Carle'nin boyalı kağıt mendil hayvanları ile renkli bir şekilde gösterilmiştir. Kitabı okuyana ve Carle'ın hayvan kreasyonlarını hatırlayana kadar Sean'ın okumasını takip etmekte zorlandığımı hatırlıyorum.

alina_bessalova

I read this recently and it's a super quick read and very sweet, written much like Princess Bride. Unfortunately this and the Princess Bride are the only books that are really worth reading (in my opinion) by William Goldman. If you liked the Princess Bride you'll definitely like this one I think.