#

ryanhaskins

Ryan Haskins Haskins itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Ryan Haskins Haskins itibaren Texas

Ryan Haskins Haskins itibaren Texas

ryanhaskins

İlginç öncül. Edgar'ın işyeri kazası, evliliğinin bozulması vb.Gibi korkunç yaralanmalarıyla mücadelesini okumaktan zevk aldım, ama sonra Duma Key'e taşındı ve yavaş yavaş ilgimi kaybetmeye başladım. Aslında, bu kitabı yaklaşık 410 pg işaretine koydum ve Game of Thrones (Buz ve Ateşin Şarkısı) serisinin tamamını okudum. Ne oldu umurumda değildi. Edgar Freemantle'ın oldukça iyi çizilmiş bir karakter olduğunu düşündüm, ancak bu romanda karakterlerin geri kalanı, wisecracking yardımcısından biraz daha fazla olmasına rağmen, belki de Wireman hariç, oldukça iki boyutlu idi. Gördüğüm gibi, bu romanın ana kusurları şunlardı: 1) Karton destekleyici karakterler - Edgar'ın aile üyeleri bile etmedi. 2) Düzenleme - bu sadece devam ediyor gibiydi. Son 200 sayfa için sadece bir oturuşta yaklaşık 5-10 sayfa okumaya dayanabildim. King'in toplarla birlikte bir editöre ihtiyacı var. 3) Diğer karakterler doğaüstü olanlardan çok kolay ikna olmuş gibiydi. 4) Oldukça aptalca son. Onu bozmadan, kötü Pe ........ boşver. Sadece aptalca. Kral benim için her zaman biraz vuruldu ve özledi. Eşyalarını gerçekten sevme ya da gerçekten sevmeme eğilimindeyim. Bu hoşlanmayan kazığa aittir.

ryanhaskins

80'ler tamamen harika müzik, televizyon ve filmlere sahip olsa da, edebiyatın yüksekliği değildi. Bununla birlikte, zaten okumak için listemde bulunan bu kitabı 1985'te (doğum yılımdan bir tane okumam gerektiğinde) uygun bir şekilde yayınlandı. Biraz belirsiz açıklanmış bir kıyamet olayından on yedi yıl sonra, Gordon sadece batıya doğru ilerlemeye ve düşük bir profil tutmaya çalışan bir gezgin. Her şey soyulurken işler değişiyor, ancak yakında ölen bir postacıya rastlıyor. Kıyafetlerini çalmak ve Restore edilmiş Amerika Birleşik Devletleri'nin postaneler yoluyla iletişimi yeniden kurmak için ilk önceliğini yaptığı bir yalan yaratmak, Oregon'daki yerleşim yerlerinde sıcak yemek ve konaklama için konuşuyor. İlk yarı, Gordon'un yalanının aslında insanlara umut verdiğini görene kadar büyümesini izlemek harikaydı. Bazıları kesinlikle tarihli olsa da, farklı yerleşimleri görmek de ilginçti. Son bölüm, büyük kötüler arasında biraz daha felsefi / politik / bir savaştı ve dikkatimi o kadar da tutmadı. Yine de, Yolcu (Postacı kadar kasvetli olmasa da), Sahilde (umutsuz değil) veya Station Eleven (tatmin edici değil) için gerçek bir hayran olarak öneririm.

ryanhaskins

Evet. Vazgeçtim. Hâlâ bu durumdan geçiyor ... ne zor - ve zevksiz bir okuma. Özlem duyuyorum, özlem duyuyorum, gerçekten iyi bir kitap! Bu değil. Aslında yolun yaklaşık 3 / 4'ü olmasına rağmen, bunu bırakabilirim. The Shadow of the Wind birkaç değerlendirmeleri Top Bulma, bu yüzden denemek düşündüm. Erken, bunun zor olduğunu söylemeliyim. Yaptığı entelektüel taleplerin hafifleyeceğini ve hikayenin benim için akmaya başlayacağını umuyorum, böylece gerçekten içine girebiliyorum. Şu anda, okumak biraz "herky-jerky" gibi hissediyorum.

ryanhaskins

I don't keep track of the daily news (beyond what is reported on The Daily Show), so wanted to get a more in-depth analysis of how President Obama fared in his first year. While Alter is definitely a fan of the president, I thought he did a good job of elucidating where he did well and how he could make changes to do better during the rest of his time in office.