#

thisiskuldeep

Kuldeep Sharma Sharma itibaren Templeton, Tiverton, Devon EX16, İngiltere itibaren Templeton, Tiverton, Devon EX16, İngiltere

Okuyucu Kuldeep Sharma Sharma itibaren Templeton, Tiverton, Devon EX16, İngiltere

Kuldeep Sharma Sharma itibaren Templeton, Tiverton, Devon EX16, İngiltere

thisiskuldeep

Gerçek bir büyücü - ilginç, zeki ve çok ilginç!

thisiskuldeep

Henüz bitmedi, ama bu gerçekten eğlenceli bir kitap. 20. yüzyılın başlarında İngiliz İngilizcesi olarak çevrilmiş olan kelime sadece buna değer. Ne sıklıkta "enire" kelimesini okuyorsun [yazım hatası yok, bu kelime] veya "intifa hakkı"? Kutsal bok Eğer bir sözlüğünüz varsa (ya da sadece iyi bir bağlam duygusuysanız), kelime bilgisinin üstesinden gelmek çok zor değil ve gerçekten gerekli: anlatıcı bir efendiyi, yüzyıl başından kalma bir Japon öğretmeni tanımlayan bir kedi. ve bir insan olmanın çılgınlıkları. Kibirli bir bakış açısıyla, kendiliğinden haklı, tamamen acımasız bir kedi. Kitapta en sinik piç kurusu bir aziz gibi hissettirmek için yeterince acerbic zekâsı var, ancak bir tanesinin tüm spite için gerçekten de ustasının ailesini gerçekten sevdiğini anlatacak kadar kalp ve kendine yeten bir yorum var. Kesinlikle bir kedinin nasıl olacağını hayal ediyorum - uzak ama canavar değil. Ona üç veriyorum: tam olarak epik değil, ne de komplo değil - serileştirilmiş bir roman olarak yazılmış ve dört bölüm sonra toplanmış - ancak istediğim kadar alıp alıp ödeyebileceğim bir kitap. . "Karamazov Kardeşler" demesinin tam emilimi teklif edilmiyor, ancak yeterince mizahi bir hesap. Ve ben sadece bu kadar uzun süre boyunca tutabilirim. Sonu gerçekten çok güzel. Soseki'nin seri hale getirme sözleşmesi bitmiş ve doldurması gereken belirli sayfalar vardı gibi, tüm biten sekansın biraz zorlanmış hissetmesi dışında neredeyse bir yıldızı patlatacaktım. Her şey birbirine iyi bağlı, çünkü hikayeler aslında vinyetlerden oluşuyor, fakat son birkaç sayfa harika; ölüm fantazisi ve felsefesinin bir fırtınası, yaşam ve ölümle ilgili her şeyin iki sayfası gibi. Yine de yeni bir şey değil, aferin.

thisiskuldeep

muhteşemdi!!!

thisiskuldeep

Bu, çocukken ABD'ye gelen Haiti doğumlu bir yazar olan Edwidge Danticat'ın yazdığı ilk roman. Sırasıyla güzel ve acı verici roman, Haiti kırsalındaki çocukluktan New York'taki genç yetişkinliğe kadar Sophie Caco'yu takip ediyor. Kimlik, kültür, ırk, gelenekler, istismar ve kadın nesiller arasındaki karmaşık ilişkiler hakkında bir hikaye. Danticat'ın yazısını seviyorum ve kitabı sürükleyici buldum.

thisiskuldeep

Çok iyi düzenlendiği, harika talimatlar ve birçok tarif.

thisiskuldeep

Tamam, itiraf ediyorum - "örgü gizemleri" ni okudum. Bunun dışında da harika bir zencefil yemek tarifi var. Bu yüzden orada.