#

shreyash_barot

Shreyash Barot Barot itibaren Farafonovka, Tverskaya oblast', Rusya itibaren Farafonovka, Tverskaya oblast', Rusya

Okuyucu Shreyash Barot Barot itibaren Farafonovka, Tverskaya oblast', Rusya

Shreyash Barot Barot itibaren Farafonovka, Tverskaya oblast', Rusya

shreyash_barot

Bu Love Softly serisindeki ikinci. Clark ve Marty, iki Larson kızını, kendi Ellie ve Luke'unu alarak ailelerine eklemeye devam ediyorlar. Bu hikayede, çocuklar büyüyor ve kendi hayatlarını yaşamaya başladıkları için Clark ve Marty, bir okul ve kilise, bir öğretmen ve vaiz ekleyerek topluluklarını oluşturmaya yardımcı oluyor. Clark büyük bir yeni ev inşa eder, Clae Larson öğretmen olmak için normal okula gider, Missie büyür ve Clae'in normal okula giden yolunda ilerler ve gençler eşleşip evlenmeye başlar. Bu, kırlarda hayat hikayesine dokunan başka bir ihale.

shreyash_barot

Bunu okuduğumda dürüstçe hatırlayamıyorum - yani, yaptığımdan eminim - belli birinden ödünç aldığımı hatırlıyorum - ama belki yapmadın mı? Hatırlardım, değil mi?

shreyash_barot

Bunu iyi hatırlamıyorum ... rastlantısal olmayabilir!

shreyash_barot

Dürüst olmalıyım ve Anne Holt'un yazdığı yazıdan ya da benim tepkimden dolayı hayal kırıklığına uğradığımı belirtmeliyim. Anne Holt'un çalışmaları, 4/5 yıldız aralığında Nordic Noir bölgesindeki çağdaşlarının çoğunu değerlendirdiğim için iyice zevk aldığım kitaplar olmalı, ancak kitapları gerçekten umut verici başlıyor ve sonra bana fışkırıyorlar. Kitapları, kadın çağdaşlarının bir kısmının dolaşamadığı romantik sahnelerle tartılmadan gerçekten yazabildiği için bu olmamalı. Ancak, karakterleri "duygusal olarak bağlı" olamaz ve düzleşemez. Bu beni gerçekten bir okuyucu olarak rahatsız ediyor ve bunun benim için değişeceğini umuyorum, yine de, bunun okuduğum ikinci veya üçüncü kitabım olduğuna inanıyorum.

shreyash_barot

Translation

shreyash_barot

Benim tarzı değil .... Ben 3 sayfa okumak ve asla geri gitti düşünüyorum.

shreyash_barot

İşte başka bir tartışmalı Dan Brown kitabı, arsa katlanmış ve çekiciliğiyle birlikte sadece aşırı kapsamlı bir hayal gücü verebilir. Sanat tarihine veya gizli topluluğa giriyorsanız, sizin için başka bir tane daha var, ancak en sevdiğim parçanın, rahibin kitabın sonuna doğru olan monolog olduğunu itiraf etmeliyim.

shreyash_barot

Bu basım hiç yayınlanmadı. Bkz. ISBN 9780986651106.

shreyash_barot

Very insightful and well researched.