#

fnyrzkny

Balazs Glodi Glodi itibaren Aldworth, Reading RG8 9TT, İngiltere itibaren Aldworth, Reading RG8 9TT, İngiltere

Okuyucu Balazs Glodi Glodi itibaren Aldworth, Reading RG8 9TT, İngiltere

Balazs Glodi Glodi itibaren Aldworth, Reading RG8 9TT, İngiltere

fnyrzkny

Başka bir katı kitap kulübü seçimi, tartışmak için çok dolu. Kadınlar annelik hakkında konuşmaktan hoşlanırlar, bebek sahibi olmaktan anne olarak hayata. Gizli bir hayatla intiharı karıştırın, bu bir sayfa çevirici. En yakın arkadaşlarımdan birinin çifte hayat sürdüğünü keşfetirsem ne yapacağımdan emin değilim. Bu hikaye flashbacks ve mevcut gündüz hayatı ile anlatılıyor, iki arkadaş yas tutarken gizli bir hayatı çözüyor. Ekim ayında kitap tartışmamız için bir konu / soru sayfam var. Yazarla konuşmak için sabırsızlanıyorum!

fnyrzkny

İddialı, olgunlaşmamış saçmalık. İlginç bir konu, ancak gerçek bir araştırma yapılmadı. Çizgideki tutarsızlıklar ve anlamsız teknolojilerin tanımları. İlgi çekmeyen karakterler, garip diyalog, başınızı sallamanızı ve "ne saçmalık?" Cyberpunk romanlarını okumak istiyorsanız, Philip K. Dick veya belki William Gibson ile devam edin.

fnyrzkny

Yunan mitolojisini ilginç buluyorum ve daha da modern bir hikaye ile karşılaştığımda. Bu yüzden Tanrıça Testini bulduğum için çok mutlu oldum ve hayal kırıklığına uğradım! Bu kitap harika karakterler, ayarlar ve arsa var! Ayrıca muhteşem bir kapak;) Temelde Persephone hikayesinin devamıdır, Kate'i annesinin memleketine döndüğünde takip eder ve Yeraltı dünyasının tanrısı için bir dizi testte bir sonraki kız olarak seçildiğini öğrenir, Henry. Eğer geçerse ölümsüzlük verilir, başarısız olursa sonuç ölümcül olur. Testlerini geçmek için altı ay boyunca Henry ile arkadaş ve düşman kazandığı malikanede yaşaması gerekir. Sonunda nasıl ortaya çıktığını ve her şeyin birbirine nasıl bağlandığını seviyorum. Tüm karakterler gerçek görünüyordu ve Kate'in özellikle hasta annesi ile sahneleri hissettiklerini hissedebiliyordunuz. Bu Yunan mitolojisi veya hafif bir yaz okumak için tatlı bir diş olan herkese tavsiye ederim! Devam filmi Tanrıça Kesildi 2012'de çıktı!

fnyrzkny

I love love love this book! It was my introduction to Amanda Quick and has been read and reread over and over for the past seventeen-eighteen-ish? years. It's one of my ultimate feel-good comfort reads. *tidal wave of warm fuzzies* Please note, that as I have been reading and rereading this book for so long, I cannot look at it objectively. I have no idea whether or not I would love it if I read it for the first time today. Though I can say that the heroine doesn't irk me as do the heroines of some of my other early OMG-love-keep-forever favorites. Updated January 2016: What few OCR errors there were have been corrected.

fnyrzkny

Three sisters grow up in South Carolina during the 1970s. The chapters are interspersed with letters from their mother, recipes, poetry, journal entries, etc. Black power and female power are common themes. Recommended by a fellow librarian.