#

clarambardaji

Clara Martinez Bardaji Martinez Bardaji itibaren Kulamangalam, Tamil Nadu 622404, Hindistan itibaren Kulamangalam, Tamil Nadu 622404, Hindistan

Okuyucu Clara Martinez Bardaji Martinez Bardaji itibaren Kulamangalam, Tamil Nadu 622404, Hindistan

Clara Martinez Bardaji Martinez Bardaji itibaren Kulamangalam, Tamil Nadu 622404, Hindistan

clarambardaji

Bu, orijinal hikaye bittikten sonra Hansel ve Gretel'e olanların hikayesidir. Temelde yazar orijinal hikayenin sonunun gerçekten son olmadığına karar verdi. Bu yüzden orijinal hikayeyi eğlenceli bir bükülme ile anlattı, sonra oradan devam etti. Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri olmak zorunda !! İndiremedim. Çocuklar için harika bir kitap.

clarambardaji

İşte burada, "Karpat Kalesi" bitti ve itiraf etmeliyim ki düşüncelerim oldukça karışık. Aslında, ne bekleyeceğimi bilmeden, kafamda bir yerde Dracula'nın hayaletini (Transilvanya, yaratıklar ve keşif söz konusu olduğunda nasıl düşünülmeyeceğini) başlatarak kendimi başlattım. ?), sonunda, bu roman lehine oynamadı. Bu kitabı özetlemeyeceğim, ancak bazı izlenimlerimi ortaya koyacağım. Jules Verne çok iyi bir yazardır, bir gerçektir, dili iyi idare eder, çeşitlilik kadar hassas bir kelime dağarcığı kullanır ve yuvarlak olarak yürütülen kağıt açıklamalarına uzanır. Buna rağmen, bu kitabı oldukça sıkıcı buldum, pek bir şey olmuyor, bu, coğrafi, topolojik veya sosyolojik olsun, açıklamaların yaygınlığı, önemsiz ayrıntılar nedeniyle. Bize sunulan bu Transilvanya bölgesi, orada bulabileceğimiz karakterler gibi, beklediğimden ışık yılı uzakta. Her şey ezici bir çoğunlukla banal. Siyah roman severler ve her türlü yaratık, yolunuza devam ediyor.

clarambardaji

1995 seri olmayan Bu kitabı sevmeyen biri beni anlamıyor. Onu seviyorum!