#

jfaia

Jo itibaren Khalilpur, Uttar Pradesh 246732, Hindistan itibaren Khalilpur, Uttar Pradesh 246732, Hindistan

Okuyucu Jo itibaren Khalilpur, Uttar Pradesh 246732, Hindistan

Jo itibaren Khalilpur, Uttar Pradesh 246732, Hindistan

jfaia

Vonnegut'u seviyorum ve beni en çok ilgilendiren konular arasında işçi sendikaları, kapitalizm ve komünizm ve Watergate var. Bu yüzden, bu kitabı ilk duyduğumda bir anlık boncum oldu. Okudum ve çok sevdim, özellikle de romanın temaları, ama bir şeylerin eksik olduğunu da hissettim. Sonunda her şeyin bir araya gelme şeklini beğendim, ancak onunla ilgili bir şey, bazı Vonnegut'un diğer çalışmalarından daha az heyecanlı hale getirdi. Muhtemelen daha sonraki komplo noktalarından bazıları bana sarsılmış gibiydi. Belki de o kadar çok okudum Vonnegut, tarzının üzerime giymeye başladı. Bununla birlikte, bu roman çok eğlenceliydi.

jfaia

Balıkçılıktan bazı hayat felsefesi. İlginç bir kavram. Bazen ana karakterden hoşlanmadım. Ancak kitabı çok keyifli buldum.

jfaia

Gelecek yıl Orta Batı'da yaşayacağım için, bu bana filmlerde görmediğiniz Amerika'ya dair bir fikir verdi ... yani. New York, Chicago veya L.A. olmayan küçük kasabalar Çok, çok komik ve bir yolculuğa çıkmak istemenizi sağlayacak ve daha sonra akıl sağlığınızı geri almak için ülkeden kaçacak.

jfaia

Coming of age

jfaia

Slightly difficult getting used to the pacing of the novel, but overall a very good book.