#

alvarodominguez

Alvaro Dominguez Dominguez itibaren 820, Tayvan, 高雄市岡山區台上里 itibaren 820, Tayvan, 高雄市岡山區台上里

Okuyucu Alvaro Dominguez Dominguez itibaren 820, Tayvan, 高雄市岡山區台上里

Alvaro Dominguez Dominguez itibaren 820, Tayvan, 高雄市岡山區台上里

alvarodominguez

C.J. Box, Joe, Mary Beth ve kızların yanındaki Wyoming'de yaşamak istiyor, böylece kayınvalidesi hakkında hikayeler duyabiliyorsunuz - kayınvalideniz olmadığı için minnettar olacaksınız. Bu en son cilt önceki kitaplar kadar eğlenceli geçti. Bu, Joe'nun arkadaşı Nate ile ilgili şüpheli bir notu kapattı Bir sonraki romanı okumak için sabırsızlanıyorum.

alvarodominguez

Babam öldükten sonra okuduğum az sayıdaki kitaptan biri de yanılmıştı. Pek çok insan bana zararla nasıl başa çıkılacağı konusunda kendilerine yardım kitapları önerdiler ve hepsi çok sinir bozucu ve basitti. Kendine karşı hoşgörülü olduğu eleştirisini duyurken, yas tutmanın kendinden hoşgörülü olabileceğini ve hissedebileceğini düşünüyorum.

alvarodominguez

6 yıldız Econ: Korsan davranışını analiz etmek için rasyonel seçim modelini kullanmak kelimeler için çok havalı. Bir sürü intro ekonomik kavramın üzerinden geçiyor, ancak fon olarak korsanlarla daha da çekici. Ayrıca Leeson’un dediği gibi, korsan davranışlarının çoğu, ekonomik düşünme biçimini uygulamadıkça oldukça açıklanamaz veya görünüşte deliliktir. Bununla birlikte (Avusturya) ekonomisi ışığında, korsan sosyal organizasyonu, belirli bir sıradışı tarihsel durum kümesinin mantıklı sonucu gibi görünmektedir. Özgürlük: Muhtemelen imo kitabının en havalı yönü, korsan topluluklarının vatansız bir toplumun canlılığının gerçek kanıtları olduğunu açıklayan bölümdür. Kısacası, argümanı, korsan toplumlarının "meşru" toplumların karşılaştıkları ekonomik sorunlarla karşı karşıya kalmaları ve onları özel yönetim modelleri aracılığıyla başarıyla çözebilmeleridir. Dahası, korsanlar muhtemelen satın alabileceğimiz kadar egoistler kadar saflardı ki, eğer * onlar *, muhtemelen tüm “meşru” toplumlara karşı Hobbes'lilerin savaşına düşmeden iyi sonuç alabilirlerdi. Bu aynı zamanda Dan D'Amico'nun hapishane sosyal organizasyonu üzerindeki çalışmasını (hemen hemen aynı noktayı ileterek) daha da ilginç hale getiriyor. Tamamen kişisel olmayan, düzenli bir anarşi yaratan, iyi niyetli olmayan 2 vaka çalışması! Tarih: Leeson bir tarihçi değildir, bu yüzden (hiçbir şekilde) ikincil kaynaklara dayanmaktadır. Bununla birlikte, korsanlar hakkında burada öğrenmek için hala bir helluvalot var. Örneğin korsanlar, korsanlar, uzmanlar ve korsanlar arasındaki farklar. Ya da "korsan kodlarının" detayları. Veya hangi taktik korsanların yakalandıkları takdirde yasal cezadan kaçmak için kullanabilecekleri. Ayrıca, unvan kelimeler için çok zekice. Ortaya çıkarsanız bolca kelime oyunu için hazırlıklı olun. Sonuç: Gerçekten zeki, eğlenceli ve entelektüel olarak uyarıcı bir kitap. Neden başka bir pop-ekonomi kitabı var? Steven Levitt S, D'ye gidebilir. Ekonomi, tarih, anarşizm / liberterizm ve korsanlar sevenler için şiddetle tavsiye edilir.

alvarodominguez

Bunca yolu bulamadım. Kadın kahramanlarla ilişki kuramadım ve Mozart beni kızdırdı. Heyecanlandım, bu yüzden daha çok ilgilendiğim başka bir şey buldum.

alvarodominguez

Çok ilginç ve iyi yazılmış.