#

trygve

Trygve Holte Holte itibaren Dolsk, Polonya itibaren Dolsk, Polonya

Okuyucu Trygve Holte Holte itibaren Dolsk, Polonya

Trygve Holte Holte itibaren Dolsk, Polonya

trygve

Bu kitapla ilgili tek yakınma, bazı küçük düzenleme sorunlarıydı - örneğin bir tarif iki kez ve bazı küçük gramer hataları da içeriyordu.

trygve

Yol abartılıyor.

trygve

Bu özetlemek zor bir kitap, bu yüzden yapmaya çalışmayacağım bile. Basitçe söylemek gerekirse, küçük kasaba politikaları ve kültürleri hakkında üzücü, şüpheli ve kışkırtıcı bir hikaye. Aynı zamanda hükümet karşıtı fikirler, küçük kasaba topluluklarının banalitesi, iş uygulamalarına insani yaklaşımlar için kurumsal saygısızlık ve kadınların ihlali ile ilgilidir. İki kasaba kızı, aileleri ve eşit derecede travmatik ama farklı sonları ile kesişen çok geniş bir konu yelpazesi. Hikaye, çok sayıda birinci şahıs hesabında, hikayeyi kişisel anılarından veya bakış açısından hatırlayan veya anlatan karakterlerde anlatıldı. Yine zor bir anlatıydı. Felsefi temalarla ve edebi diatriblerle dolu, birçoğu uzaktan bile anlamak için birkaç kez tekrar okumak zorunda kaldım. Genelde sosyal vicdan döngüsünden o kadar kötü değilim ki, onun hastalıkları ve başarısızlıkları hakkındaki bir tartışma beni tamamen karıştırdı, ancak bu yazılı monologlar eğitimli ruhumun ötesindeydi. Çok zeki yazma, düşünme ve içerik gibi birçok fikrini oluşturamayacak kadar derin bulduğum yazar için bir hata yok. Son sayfayı okumaya devam ettim ve zaman kaybı olduğunu söyleyemem. Sadece çok yorucu bir okuma. Ayrıca, kesinlikle bir sahtekâr olmasam da, kitap boyunca bol miktarda küfür vardı. Bu küçük fasulye, ama sürekli onları orada olması beni rahatsız etti. Yazarlar özgürlüklere rağmen. Sanýrým onun nedenleri vardý. Belki biraz yoğunum ve diğerleri bunu benden daha fazla sevecek. Okuduysanız, yorumlarınızı veya düşüncelerinizi duymak isterim.

trygve

Psikolojik bir gerilim filmi. Zavallı olduğum ve kolayca yürüdüğüm için isimsiz kahramanı sık sık rahatsız ettim. Ama sonra tekrar, o sadece 20 yaşında ve benzer bir durumda çok farklı davranacağımdan emin değilim. Sonuna doğru bir sayfa döndürücü.