#

devrajbaruah

Devraj Baruah Baruah itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Devraj Baruah Baruah itibaren Texas

Devraj Baruah Baruah itibaren Texas

devrajbaruah

yıkıcı bir olayın ardından ıssız zamanlarda büyük bir baba / oğul macera. Bu kitabı ödünç verdiğiniz için teşekkürler. Boyunca ilginizi çekecek bir hikaye okumak çok kolay.

devrajbaruah

Bu kitap ilk önce Paul Bartlett tarafından önerildi - Hallkinion'daki görev sürem sırasında büyük arkadaş ve akıl hocası. Halen durum yönetimi için bu kitabı okuyorum.

devrajbaruah

iyi son, çok yavaş birikme

devrajbaruah

Bu kitapta bırakmaya dayanabileceğim bir nokta yoktu, çünkü ÇOK İNANILMAZ! Tüm sorular, bilmeceler, cevaplar bulma, gizemler yeni karakterler ve yeni problemler tek bir kitapta mükemmel bir şekilde ortaya çıktı ... İnanamadım! Doğrusu, bu kitap sonuncusu kadar iyi görünmüyordu, ama tamamen yanılmışım. Ölü Güzel kadar büyük ve kesinlikle okumaya değer. * AŞAĞIDAKİ SPOILER !! * Sonunda Nuh'a ne olduğuna inanamıyorum! Yvonne Woon bunu nasıl yapabilir ?! Renee'nin tanıştığı güzel, tatlı, yardımsever adam ve şimdi gidip ... HIM KILL! Aman tanrım, eminim o bir Ölümsüz olacak! * Bir sonraki kitap yakında çıksa iyi olur. Toplam uçurumlar serin değil !! İnanılmaz okuma! <3

devrajbaruah

Lol. Janet Evanovich is really good at identifying with the audience that she writes for. It's FUNNY!!