#

landing3

Good Title Title itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Good Title Title itibaren Texas

Good Title Title itibaren Texas

landing3

Bu kitap hayatımı değiştirdi ve belki kurtardı. Bu büyüleyici, inanılmaz derecede faydalı ve zorlayıcı bir iştir. İnsanların direncini ve en kötü şartlardan sonra iyileşme gücünü yeniden onaylar.

landing3

Bu ve "Muhteşem Sebep", Amerika'nın bağımsızlık mücadelesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkese şiddetle tavsiye edilir. Her iki kitap da savaşın arka planı, nedenleri, o zamanki Amerika ve Britanya kültürü, savaşın kendisi ve içerdiği yaşamdan daha büyük karakterlerin şaşırtıcı kadrosu hakkında kapsamlı bir çalışma sunuyor. Griffith’i Middlekauf’tan biraz daha canlı buldum ve Griffith’in askeri geçmişi, savaş sırasında savaş ve askeri liderlik konusunda kendine özgü ve büyüleyici görüşler sunuyor. Bağımsızlık mücadelemizi, Iraklıların devam eden demokrasi mücadeleleriyle ilgili olarak incelemek de ilginçtir.

landing3

Daha öncekilerden bazıları kadar şiddetli olmayan bu gizem, Anna'nın işle ilgili depresyonla uğraşması nedeniyle birkaç cephede ilginçti, kocası aslında kitabın çoğunda onunla birlikte (genellikle ekran dışında), ve çocuksuz Anna bir bebekle yakından bağ kurar.

landing3

Arkadaşlık Testi ortalama civciv aydınlatmalı romandan biraz daha uzundur ve kitaba biraz daha derinlik vardır. Üniversiteden 15 yıl sonra yaklaşık dört kolej arkadaşı ve hayatları, Noble ilginç kadın karakterler ve onları çevreleyen erkekler yazar. Birkaç çok fazla sorun var ve bu ADD okuyucu için biraz uzun sürüyor ... ama 400'den fazla sayfada bile hızlı bir okuma. Bir uçak, bir plaj veya havuz için harika!

landing3

** spoiler alert ** This is a short book with three stories about some of the characters in the Blue Blood books. The first story is about Oliver and the struggle he faces after Schuyler leaves with Jack. It is painful to ready, but at the end I am glad that he was able to rise above it (with some help of the magical kind!) The second story was about Allegra, Charles and Schuyler's dad (Ben). This one was an unexpected, but good addition of what we know about the main characters. As you know more most of the books Allegra has been in a weird coma and we don't know why or how this happend (we still don't know.) But we get a view of her life as a teenager, of her increasing unease about her relationship with Charles, the tense relationship with Cordelia, and more enjoyable how she meets the man she will eventually marries. This story left me even more curious about why she still made the decisions she did, and what happened after. Also, what exactly happend in Florence? The third story is about Schuyler and Jack and I loved it. I was glad to see that bith Oliver and Bliss were happy and that my favorite couple tied the knot. Can't wait the the next book!