#

choreographics

Filip Chudzinski Chudzinski itibaren Tlogowaru, Kedungkandang, Malang City, Doğu Cava 65133, Endonezya itibaren Tlogowaru, Kedungkandang, Malang City, Doğu Cava 65133, Endonezya

Okuyucu Filip Chudzinski Chudzinski itibaren Tlogowaru, Kedungkandang, Malang City, Doğu Cava 65133, Endonezya

Filip Chudzinski Chudzinski itibaren Tlogowaru, Kedungkandang, Malang City, Doğu Cava 65133, Endonezya

choreographics

Harika, unutulmaz kısa öyküler koleksiyonu. Bazıları, başlık hikayesi gibi, tam uzunlukta romanlar için çalışmalar ya da eskizler gibi görünüyor. "Kanıtta Kullanılan" gibi diğerleri, daha fazla eklenecek bir şey olmadan mükemmel mücevherlerdir.

choreographics

Ur-faşizm üzerine yapılan yazı kitabın bedeline değer. Faşizmin polis memurlarına atılan bir sıfat dışında gerçekte ne olduğunu bilmek istiyorsunuz, bu kitaptaki makaleyi okuyun.

choreographics

Gerçekten iyi. Şimdiye dek çıktım ama o zamanlar insan kaynakları hakkındaki düşüncelerimi netleştirmeye gerçekten yardımcı oldu ve buna ek olarak iyi yazılmış.

choreographics

Bu kitap bana ne düşündüğümü soran bir arkadaş tarafından ödünç verildi. Kendimi babamın ve annenin davranışlarını sorgularken ve kızı için endişelenirken buldum. Dine ve ülke kulüp yaşamına uyma arzusuna iyi bir bakış.

choreographics

Bu aslında yaklaşık 30+ kitaplık bir seri olan Çin masallarıdır. Çocukken bu kitapları çok sevdim, 30'unu topladım ve tekrar tekrar okudum. Çok güzel ve özenle resmedildiler ve hala bu kitap koleksiyonunu değerlendiriyorum.

choreographics

Harika bir intikam romanı!

choreographics

Beklediğim peynir festivali değildi. Ya da belki öyleydi, ve onu tespit etmek için çok sevimsizdi. Hmm.

choreographics

Tepeler, tarlalar, küçük köy ... Bu kitapla ilgili her şey harika! Arka planı muhteşem ve hoş bir manzaraya sahip kusursuz bir anlatı. Pavese, asla okuyucuyu hayal kırıklığına uğratmaktan vazgeçmez ve ona adım adım eşlik eder - kuzey İtalya'nın tarihi bir bölgesinde faşizmin (ve savaşın) baskısında gizlenen Anguilla anıları, aynı köyde büyüyen genç bir adam , uzun zamandır arkadaşı Nuto şirketi ve özellikle bağlı olacağı küçük Cinto şirketi sayesinde canlandı. Belbo vadisindeki küçük kasabanın trajik olaylarını izleyen hareketli bir hikaye. Ay ve şenlik ateşleri, küçük kasaba sakinleri tarafından icat edilen batıl inançlı bir hevestir: belirli ay evrelerinde, tepeyi aşan ve bereketli hale getirecek ve onu “şişirecek” propitiatory şenlik ateşleri yanar. "Tanıdık" ve çok çekici bir inanç.

choreographics

Ve ailemin deli olduğunu düşündüm! Bu tatil kısa öyküler koleksiyonu Aralık ayında her yesar evimde bir favori. Şimdiye kadar okuduğum en komik kitaplardan biri. Sanırım hediye vermek için bunun yaklaşık 10 kopyasını aldım ....

choreographics

Bu kitap şaşırtıcıydı. Ben yere koyamadım. ve yaptığımda ... tek yaptığım bunu düşünmekti. Hükümetin sadece terörist bir diktatörlük olmadığı kıyamet sonrası birleşik devletlerde ... ... gençlerin gençler tarafından şiddetli bir şekilde yok edilmelerinde eğleniyorlar. bu ... açlık oyunları. öykü koşan adamı anımsatıyor ... tüm toplumun bu "seçilmiş" çocuklar arasındaki korkunç ölüm maçını televizyonda izlediği yer. kitapta macera, terör, kargaşa ve hayatta kalma var ... hepsi bir genç aşk üçgeni içine sarılmış. gerçekten bir romanda isteyebileceğiniz her şey. ikinci kitabı bekleyemem. ve film.