#

veydar

Mr itibaren Pancrasweek, Holsworthy EX22 7JX, İngiltere itibaren Pancrasweek, Holsworthy EX22 7JX, İngiltere

Okuyucu Mr itibaren Pancrasweek, Holsworthy EX22 7JX, İngiltere

Mr itibaren Pancrasweek, Holsworthy EX22 7JX, İngiltere

veydar

Yazar kesinlikle hızlı bir para kazanmaktan para çıktı!

veydar

Geçtiğimiz yirmi yıldaki New York sanat dünyasına ironik bir şekilde bakıp Üstatlara bir selam verdim. Martin'in tarzı havadar ve hafif.

veydar

Kitabın asıl içeriğinden ziyade hayatım üzerindeki etkisi nedeniyle bunu 5 yıldız olarak değerlendirdim. Yani bu gerçekten bir inceleme değil, Harry Potter'ın hayatım üzerindeki etkisinin bir açıklaması. Bu kitap ortaya çıktığında yaklaşık 12 yaşındaydım ve bundan önce, hepsi bu kadar okuryazar okurlar olduğu için aileme biraz endişe verici olanı okumak için çok belirsiz bir ilgim vardı. Bir sürü çizgi roman (manga) ve aynı zamanda kız kardeşlerimin, gözlerime zarar vermeyen büyük baskıya sahip Sweet Valley Twins gibi "çocukça" kitaplar olarak adlandırdıkları şeyleri okurdum. Kız kardeşlerim beni Enid Blyton'a (Ünlü 5 ve hatta Malory Kuleleri gibi) yükseltmeye çalıştı ama küçük kelimelerle kapatıldım ve onlarla bile uğraşmadım. Bu yüzden son bir hendekte kız kardeşim 'uygun' kitapları okumama (ve manga okumayı ne kadar sevdiğimi bilmek) bana Harry Potter ve Felsefe taşı almaya karar verdi. Kelimenin tam anlamıyla Harry Potter'ın Manga hikayelerine çok benzediğini ancak kitap biçiminde olduğunu söyledi. Harry Potter, 12 yaşında bir çocuk olarak okuduğum ilk 'uygun' kitap oldu ve neyse ki sonuncusu değil. Bundan sonra okumaya bağlandım! Kız kardeşimin benim için satın aldığı Enid Blyton kitaplarını okumaya başladım (Ünlü 5, Malory kuleleri, Gizli 7, Aziz Clare) ve tüm bu kitapları görmezden gelmek için ne kadar aptal olduğumu merak ediyordum. 13 yaşımda kesinlikle okumaya geçtim ve tüm klasikleri (Pride and Prejudice, Jane Austen, Beyaz Kadınlar, Küçük Kadınlar, Yeşil Gables'ın Annesi, Robinson Crusoe, Monte Cristo Kontu, Drakula) okumaya başladım. ailemin kütüphanesi. O zamandan beri, kız kardeşimin serbest bırakıldığı gün bana Harry potter kitabı vermesi her zaman bir gelenek oldu (o zamana kadar tam yetişkin olmama rağmen Deathly Hollows'a kadar). Bir yetişkin olarak, ilk harry potter kitabını okuduğumda, ilk Harry potter kitabının yaptıklarından dolayı (yetişkin beynim tüm tutarsızlıklar, arsalar ve stok standart yan karakterleri hakkında çığlık atmaya devam etmesine rağmen) yardım edemem. 12 yaşında bir çocukken beni.

veydar

En iyi arkadaşlarımdan biri bu basit çocuk kitabını yazdı. İllüstrasyonları seviyorum ve mesaj açık ve basit: Çok çalışıyorsanız ve minnettarsanız, harika şeyler başarabilirsiniz! Harika hediye!

veydar

Without a doubt the worst book I ever read. It was loaned to me by a co-worker and I read the whole thing. There is nothing to recommend this book. No redeeming qualities at all. Big Fat Waste of Time.

veydar

Ótimo livro. Geoffrey mostra-se um historiador competente permeando questões aparentemente de pouca importância e revelando suas influências no coditiano do mundo, assim como trabalha os grandes feitos revelando seus impactos. Todo mundo deveria ler esse livro.