#

petogerth

Peto Gerth Gerth itibaren Chitar Par, West Bengal, Hindistan itibaren Chitar Par, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Peto Gerth Gerth itibaren Chitar Par, West Bengal, Hindistan

Peto Gerth Gerth itibaren Chitar Par, West Bengal, Hindistan

petogerth

Baudelaire'nin şiirleri, 15 yaşındaki bir çocuğa bir şişe pelin ve bir Yunan efsaneleri kitabı verirseniz yazacakları gibidir.

petogerth

Bu kitabı hiçbir beklentisi ile almak olsaydı, büyük hayal kırıklığına olurdu. Kitabın% 90'ı resimlerdir, fotoğraflar gevşekçe kategorilere ayrılmıştır. Kalan% 10 ise kitabın ilhamını ve kullanımını, yazarın önceki fotoğraflarla ilgili yorumlarını içeriyor. Bu kitabın ışıldadığı yer, ilham almanız gerektiğinde ona yaklaşmanızdır. Yeni fikirlerden yoksun olduğunuzda, bu kitaptan hızlı bir bakış size yalnızca sayfaların içindeki örneklerle (kendi başlarına, yazarın ötesinde yoruma açıktır) etkileşimde bulunduğumuz dünyaya yeni bir görünüm kazandırabilir. (aynı zamanda günlük yaşamınızda da). Bu olaydan sonra öğleden sonra bir sürü “düşüncesiz davranış” fark ettiğimi fark ettim, aksi takdirde görmezden geleceğim davranışlar. Örnekler, insanların çevrelerindeki çevreyi yanlış kullanmalarını veya amaçlanmadığı amaçlarla daha doğru bir şekilde kullanmalarını sağlayan küçük yolları vurgular. Açık ve net olmayan örnekler koleksiyonu sunarak, bu olayları kendi başınıza fark etmek için zihninizi eğitir. Bunun acele etmeniz ve satın almanız gereken bir kitap olduğunu söylemem. Düşüncesiz eylemler web sitesine bir göz atın, birinden ödünç alın veya kütüphaneden bir kopyasını alın, ancak elinizde bir kopya istemiyorsanız, gerçekten gerekli değildir. Ara sıra referans için yararlı bir kitap ve bir şeylerin tasarlanma şekli hakkında düşünmenizi sağlamak için iyi, ancak bir "okumalı" (veya sanırım fotoğraflar için görünüm) değil.

petogerth

Kushner'ın popülerlik atılımı kitabı. Hayatı: Yahudi Varlığı ve Düşüncesi Kutlaması, çok daha iyi bir çalışma.

petogerth

This was a book written for youth. It had very similar elements to Harry Potter except that it was about the Greek Gods instead of Magic. I liked it because I have always been interested in Greek Mythology. I will read the rest of the books in the series.