#

ashleybabbfalls

Ashley Babb Falls Babb Falls itibaren Attani, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Attani, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Ashley Babb Falls Babb Falls itibaren Attani, Tamil Nadu, Hindistan

Ashley Babb Falls Babb Falls itibaren Attani, Tamil Nadu, Hindistan

ashleybabbfalls

Homer’in Odyssey’ini tüylü çocukları evlat edinenlere ve herhangi bir yere gidip onlar için her şeyi yapacak olanlara tavsiye ediyorum - bu, birbirlerini koşulsuz olarak daha fazla seven iki varlık arasındaki güçlü bağın harika bir hikayesi. Kopyamı ödünç almak istersen haberim olsun.

ashleybabbfalls

Hızlı okuma. Bana biraz mutlu biten bir melek Şehri hatırlattı. Gecenin Anlamı gibi derin veya aşkın olmasa da yine de çok zevkliydi.

ashleybabbfalls

ORİJİNAL Fantezi Edebiyatında POSTA. Sonuçta, Maria Snyder'ın ilk romanı Poison Study'den çok etkilendim. İyi yazılmış ve ana karakterler sevimli, karmaşık ve ilgi çekici. "Destek personeli" nin karakterleri de başarılı. Diyalog gerçekçi, yazı stili ise keyifli ve iddiasız. Hız hızlı, siyasi entrika, casusluk, ihanet, kavga, affetme, kişisel gelişim ve romantizm var (tek aşk sahnesi kafa karıştırıcı ve biraz da olsa). Ancak, arsa biraz tahmin edilebilirdi ve çok az sürpriz vardı. Ayrıca, hikayenin ayarı kafa karıştırıcıdır. Zindan kapları, kılıçlar ve kaleler zindanlarla dolu bir ortama işaret eder, ancak o zaman o ortama uymayan fabrikalar, kamuflajlar, dezenfektanlar, evrak çantaları, haplar ve diyaloglar vardır. Ben de sonundan biraz hayal kırıklığına uğradım. Yelena'nın uğraştığı diğer tüm yaşam değişimleri arasında, bir sihirbaz olduğunu ve eğitilmesi gerektiğini, böylece sihirli bir güç kaynağını yanlış bir şekilde "çekerek" yakmaması gerektiğini öğrendi. Bu, Magic Study olarak adlandırılan hoş bir netice oluşturuyor, ancak Yelena da yakın zamanda bir uzman savaşçı olmayı öğrendi ve şimdi de sihirbazlara atıyoruz, ve sadece biraz üste görünüyor. O sadece çok mükemmel. Bunun dışında bir katil. Oh, bekle, ama o adamı öldürdüğünde, yaşadığı işkenceden birçok masum insanı kurtardı. . . Bence mükemmel biri. Sonuçta, ben Maria Snyder iyi bir hayal gücü ve güzel bir yazı stili ile çok umut verici bir yazar olduğunu düşünüyorum. İkinci kitabı bir deneyeceğim ve gelecekte yayınladığı her şeyi kesinlikle inceleyeceğim. Bence Jacqueline Carey potansiyeli var. Daha fazlasını okuyun Maria Snyder kitap incelemesi, Fantasy literatürde.

ashleybabbfalls

Bu kitabın çok iyi yazılmış olduğunu düşündüm! Her şeyden biraz vardı ... BÜYÜK bir kitaptı!

ashleybabbfalls

Bu makalede bir inceleme okudum ve kütüphaneden aldım düşünüyorum. Bu, bir yazarın kendi kişisel yaşam deneyiminin daha sonra onları bir konuyu - bu durumda acıyı - araştırmaya yönlendirdiği durumlardan biridir. Bu yüzden acı üzerine "ağır şeyler" yazarın kendi deneyimleriyle serpiştirilir: acı çekmek, ağrısına tıbbi yardım almaya çalışmak ve nihayetinde kabul etmeye gelmek. Bir süre sonra, alıştığımdan vazgeçtim "Eğer bir kitap başlatırsanız, hepsini bitirmelisiniz" sadece yazarın kendi acı hikayesini okumak ve acının daha bilimsel / teorik yönleri üzerine bölümleri atlamak için. Eminim ki eğer kendi hayatımda önemli bir acıyla uğraşsaydım, hepsini okuyacağım. bazı alıntılar: Bir keresinde gördüğüm eski bir cehennem örneğinde, lanet olası her birinin kendi odası vardı, sakinleri uydurmak için - veya daha ziyade, uygun değil - işkence etmek için tasarlanmış özel işkence aletleri ile donatılmıştı. kısa kadın için uzun raftan dev adam için Procrustean yatağına kadar. sayfa 128, fibromiyalji ve kronik bel ağrısı olan hastaların, küçük resimlerine bağlı basınç uygulayabilen bir cihaza sahip olan hastaların çalışmasını rapor eden "Cehennemdeki Özel Bir Oda" bölümünde. "Araştırmacılar, fibromiyalji ve sırt ağrısı olan deneklerin ağrılı olarak hafif bir baskı yaşadıklarını, sağlıklı kontrol deneklerinin ise sıkıcı bir şekilde rahatsız edici olduklarını söylediler." Daha sonra deneklerin beyinleri üzerinde fonksiyonel görüntüleme yapıldı ve "fonksiyonel görüntüleme, hastaların deneyimlerini beynin ağrı işleme alanlarında aktivasyonu belgeleyen aktivasyon olarak belgelediğini görebildi - aktivasyon kontrol deneklerinin beyinleri, baş parmaklarındaki baskı önemli ölçüde artıncaya kadar. " 142. Beynin, aşırı kaygı duydukları ağrı işleme merkezlerinde, belki de "kaygı merkezleri" benzer şekilde aşırı aktive olan yüksek kaygılı insanlardan farklı olarak, bir şeylerin meydana geldiği anlaşılıyor.

ashleybabbfalls

Umm, I liked Kidd's Secret Life of Bees. But this book was a bit disappointing. At times it felt forced together. Parts of it were a quite strange. Another "unhappy housewife trying to find herself" novel, I think this one goes a little too far.

ashleybabbfalls

It is an oldie, but classic goodie. Some decorating ideas are dated, but many of Dorothy Draper's tips and suggestions are timeless. Wish I had know about this book much earlier.