#

adheomy729d

Adheomy Sukirman Sukirman itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Adheomy Sukirman Sukirman itibaren Texas

Adheomy Sukirman Sukirman itibaren Texas

adheomy729d

Mükemmellik. Bu adam abartılı değil, sadece meşru bir şekilde parlak olduğunu keşfetmekten memnunum. Düzenleme: Geçen gün bir otobüsteydim ve şoför, kendinden Gölge adlı orta yaşlı siyah bir adamdı ve oldukça harika biriydi. AMERİKAN GODS'UN GÖLGESİ GİBİ GİBİDİR. Ben bir ineğim.

adheomy729d

"Marat / Sade" çok kafa karıştırıcı bir oyundur, bu da bir grup sığınma mahkumunun oyunu oyun içinde gerçekleştirdiğini düşünmek anlamlıdır. Yazar / yönetmen oyununun oyuncularıyla sık sık konuşur; ana argümanın çoğu bu dördüncü duvar kırma yorumundan geliyor. Weiss, din ve devrim gibi kutsal konular hakkında çılgın karakterler aracılığıyla olumsuz ve tartışmalı noktalar yapar; bu yazar için bir tür koruma olarak ortaya çıkar. Eğer kimse, dini kınamak için rahibin ayağa sıçramasından şikayet ederse, Weiss adamın deli olduğunu ve hemen hemşireler tarafından kısıtlandığını açıklayabilir. Neredeyse onun pastasını yemek ve onu yemek gibi. Bununla birlikte, Weiss çok iyi puanlar veriyor ve izleyicilere bu noktaları düşünmeleri için birçok fırsat sunuyor (mahkumların Marat veya Sade'nin savının doruk noktasından hemen sonra kesilmesini sağlayarak).

adheomy729d

Şaşırtıcı derecede iyi! Ben ne olacağını emin değildi bu yüzden başlık aptalca olduğunu düşündüm, ama çok iyi yazılmış ve aslında okurken birkaç kez ürkütücü yaptı. Kesinlikle dışarı kontrol değer YA yaktı tadını çıkarın.

adheomy729d

Bunu söylediğim için çok üzgünüm ama Angel's Game ile biraz hayal kırıklığına uğradım. Benim zevkime göre biraz fazla belirsiz ve doğaüstü koştu. İlk 100 sayfa kendimi Rüzgarın Gölgesi'ne çok benzediğini düşündüm ve Zafon'un bir numara midilli olabileceğinden endişelendim. (Kalbinizi kırın ...) Gelecek 100 sayfanın arsa gelişmeye başladığında neler olup bittiğini anlamaya çalışırken harcandığını görünce rahatladım. (Ne yazık ki arsa ve çeşitli alt alanlar biraz kontrolden çıktı ve kendilerini hiç iyi ve düzenli bir şekilde tamamlamadılar.) Hızla yaklaşık 300 sayfa toplandım ve kitabı tam olarak beklentilerimin umduğu şey yapamadım . Bitiş, sayısız soruya birkaç cevap veren bir hayal kırıklığı oldu. Bir kitabı olan en büyük evcil hayvanımdan biri, son sayfayı okuduktan sonra asılı ve şaşkın hissetmektir, bu da bitirdiğimde tam olarak nasıl hissettiğimi gösterir. Daha olumlu bir notta onun yazmasını SEVİYORUM. Okuduğum şeylerin çoğunu görselleştiren biri değilim ama Zafon, bükülmüş küçük beynime doğru konuşan parlak bir gotik atmosfer yaratma yeteneğine sahip ve kalbimi söyleyecek kadar ileri gideceğim, bu da bana izin verdi bir film izliyormuşum gibi tarif edilen her küçük ayrıntıya bakın. Onu seviyorum. Sözlerini okuma deneyimini seviyorum. Bu nedenle, bu hikayeyi başka bir yazarın yazmış olması durumunda dört yıldızdan daha az veremem. "O öğleden sonra gökyüzü, denizden dörtnala gelen ve şehrin üzerinde kümelenen kara bulutlarla dağıldı. Ufukta yıldırım yanıp sönüyor ve tozun ılık bir rüzgar kokusu güçlü bir yaz fırtınasını duyurdu. İstasyona vardığımda, ilk birkaç damla, parlak ve ağır, cennetten düşen paralar gibi ... Gece aniden düşüyor gibiydi, şimdi şehrin üzerinde patlayan şimşek tarafından kesildi, gürültü ve öfke izi bıraktı. "

adheomy729d

great for anyone who has worked in substance abuse/homeless services...we've all met a stuart before.