#

cmedson

Christina Edson Edson itibaren 023 36 Radoľa, Slovakya itibaren 023 36 Radoľa, Slovakya

Okuyucu Christina Edson Edson itibaren 023 36 Radoľa, Slovakya

Christina Edson Edson itibaren 023 36 Radoľa, Slovakya

cmedson

uzun zamandır bana titreten ilk kişi. kısa hikaye biçiminde sunulmuştur. ürkütücü canavar şeyler seviyorsanız zaman harcama değerinde.

cmedson

Duras'ın en çok satan romanı

cmedson

Sadece Maggie Stiefvater'ın "Akrep Yarışları" okumayı bitirdi ve İNANILMAZ !!!!!!!!!! : D Daha önce hiç gerçekten bir at kitabı okumadım ve bu kitap harika olduğu için bu tamamen iyiydi !!! : D Maggie'nin kitaplarını her zaman sevdim ve onun "Shiver" serisi tüm zamanların favorilerimden biri ve şimdi bu kitap da bu listede! : D Tüm hikayeyi ve Maggie'nin İrlandalı su atı mitolojisiyle yaptıklarını seviyorum ve bu kurgusal İrlanda adasını ve ırklarını yarattım !!! : D Sean ve Kate (sadece onu Puck LOL diyemeyiz) sevdi ve romantizm şaşırtıcıydı! : D Atlar Coor ve Dove bahsetmiyorum !!! : D Finn, Gabe, Dory Maude ve kız kardeşleri George Holly, Tommy Faulk, Peder Mooneyham ve iyi ya da kötü tüm ada sakinlerinin destekleyici karakterleri çok iyi yazılmıştı. Maggie benim en sevdiğim yazarlardan biri ve bu kitap bunu kanıtladı !!! : D Çok aksiyon dolu, bazen korkutucu, hareketli ve romantik !!! : D İrlandalı olduğum için kendimi de bu nedenle sevdim. ;) Ayrıca Warner Brothers'ın film haklarını satın almaya başladığımda çok mutluyum, bunu okumaya başladığımda bunun bir film olacağını hissettim !!! : D Ve bunun için sabırsızlanıyorum !!! : D

cmedson

Bu kitabın bazı büyük artıları ve bazı büyük kusurları vardı. Kitap hakkında sevdiğim şey hikayeydi. Eski bir fikir üzerinde yeni bir değişiklikti ve bunun harika bir fikir olduğunu düşündüm. Ayar, çoğunlukla ev ve meyve bahçesi bu hikaye için güzel arka plan vardı. Ama hikayenin kendisi ve kitabın temizliği üç yıldıza ulaştı. Karakterler iyiydi Onları tanıdım ama onları sevdiğimden emin değilim. Sarah çok aptalca ve Prens ile bir şeyler vardı, oldukça parmağımı ve kız kardeşi üzerine koyamıyorum ....... Onun hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve onu tekrar sevemedim. diğer el karmaşıktı ve kendimi sevdim, nefret ettikten sonra ona çukur buldum. Yazı benim için en kötü kısımdı. Çok dalgalı ve ayrıktı. Kitap iyi akmadı, bölüm isimleri çok fazla şey verdi. Herkesin bakış açısıyla yazılma şekli yanlıştı, herkesin ne düşündüğünü bilmek istiyorum ama bu işi yapmanın yolları var, bu olmadı. Oh ve karakterler arasındaki sohbetler çok kötüydü, en öngörülebilir şeyleri söylediler. Uhhhgg yeterince iyi. Kitabın tüm sorunları çözecek ve bitirecek kadar hoşuma gitti ve sanırım bu bir şey söylüyor.

cmedson

Bu kitap hakkında sadece iki şey hatırlıyorum - disapointed oldu ve ben okuma durdu. Sana nedenini ya da ne hakkında olduğunu söyleyemem, ama bunu hala "Dünya Dünyası Döngüsü" olarak değil, "Dünya Üçlemesi" olarak düşünüyorum. Bugüne kadar 5 veya 6 kitabı olduğunu hiç bilmiyordum ve bunları okuyacağımı sanmıyorum.

cmedson

My copy is the original published in 1964. It is one of the better books on Set Theory and the solved problems in the book are wonderful.