#

merle

Merle itibaren Pawtucket, RI, Birleşik Devletler itibaren Pawtucket, RI, Birleşik Devletler

Okuyucu Merle itibaren Pawtucket, RI, Birleşik Devletler

Merle itibaren Pawtucket, RI, Birleşik Devletler

merle

Bir Roma gazetesinde personel hakkında çok hızlı bir şekilde okuyun. Yazarın hikayeyi ilginç karakterlerle geliştirmesi tarzını seviyorum. Tarihin, insanların ve haber odası personelinin harika iç içe geçmesi.

merle

Bunu gerçekten sevdim - onu bırakmakta zorlandım.

merle

Kitabın karakterlerini, karakterlerinin resimlerini ve sözlerini yüzeysel ve yüzeysel buldum. Kitabın başlarında, Margaret ve Margaret'ın şehitliğinin izleri belliydi. Yazarın, gelecekteki bir yazardan geçmişte bir şaire bir mektup göndermenin orijinal hikayesini çekmekte başarısız olduğunu hissediyorum. Okuyucu, mektubun kaderi hakkında ne endişeliydi, ne de seyahatin ayrıntılarından etkilenmedim.

merle

Bir filmin dayandığı kitaptan daha iyi olduğunu düşünmek neredeyse sapkınlıktır, ancak filmi daha keyifli buldum. Romanda Mattie tek anlatıcıdır ve bu yüzden sahip olduğumuz tek perspektif onun. Normalde, bununla iyi olurdum, ancak kitabı okumadan önce filmi gördüğüm için, metinde daha fazla karakter bulunmasını arıyordum. Muhtemelen hala tavsiye ederim, ama önce filmi bekletmek için uyarırdım.

merle

Bu kitap bana bir ilçede İngiltere bilmecenin için umutsuz bir şehvet ilham verdi.