#

rkbehance

Raj Kumar Kumar itibaren 33111 Llamas, Asturias, İspanya itibaren 33111 Llamas, Asturias, İspanya

Okuyucu Raj Kumar Kumar itibaren 33111 Llamas, Asturias, İspanya

Raj Kumar Kumar itibaren 33111 Llamas, Asturias, İspanya

rkbehance

Anne Frank her şey yolunda ve güzel, ama bu adam harika. Auschwitz ve Buchenwald'da, babasını ve büyükbabasını hayatta tutmaya çalışıyordu. Hatırlamak için sinir bozucu olmalı ve yazmak için sinir bozucu ve kişisel bir ifade.

rkbehance

Legacies'de başlayan hikayeye devam ediyor.

rkbehance

Julian Barnes hakkında yeterince olumlu şeyler söyleyemem. Onun tarafından okuduğum her şey inanılmazdı. Ayrıca önerilenler: "Arthur ve George", "10 1/2 Bölümde Dünya Tarihi."

rkbehance

TV şovuna harika bir arkadaştır. Elbette, gösterinin aktörlerinin oynadığı karakterleri hayal etmek zorunda kaldım, kitapların aynı ikizlerine rağmen aynı yaşta görünmeyen aktörler bile oynuyor. Bir fantezi biraz da tüm o yiyecek ve zenginin kıyafet paralarını. Megan, piliçsiz türe bu güzel bir ek yapma güzel bir arsız bir ses var.

rkbehance

Bu, Tasavvufun ve onun eski Mısır menşelerinin oldukça ayrıntılı bir analizidir. Moustafa Gadalla'nın bir başka mükemmel çalışması.

rkbehance

Aman Tanrım, bu yazar hayatım boyunca neredeydi? Bu kitap destansı! Kelimenin tam anlamıyla şimdiye kadar okuduğum ve keyif aldığım tek queer kitap. Bunu tuhaf biri olarak söylüyorum; genellikle, topluluğumuz tarafından ve topluluğumuz için yazılan kitaplar benim için hiçbir şey yapmaz, hayatımın bir tür klişe gibi hissettiriyor. Bu kitap harika. Bu kitapla ilgili beğendiğim uzun bir liste var. Anlatım tarzı geleneksel veya kolay değil - üç ana karakter var ve hepsi sırayla anlatıyor - ama Whittall inanılmaz yetenekli ve yetenekli bir yazar ve onu çekmeyi başarıyor. Karakterlerin seslerinin her biri doğrudur. Kitabı kimin bölümünde olduğunu bilmeden ve bir ya da iki cümle içinde kimin anlattığını bilmeden açabilirsin. Karakterlerden bahsetmişken, ilişki kurmak kolaydır, ancak gerçekçi ve karmaşıktır. Çok spoiler-y almak istemiyorum, ama bu bir tür aşk üçgeni; genellikle bu tür hikayelerde, bir veya iki karakterden nefret etme ve diğer iki veya bir için köklenme modeline kapılmak kolaydır. Burada değil. Hiçbiri mükemmel olmasa da üç karakterin hepsiyle empati kurmak kolaydır ve kendi topluluğumun bir parçası olsaydı muhtemelen en az bir tanesini sevmem. Ayrıca harika? Karakterlerin şok değeri için queerness oynamıyor ve onu hayatlarının merkezi odağı yapmıyor. Ayrıca, transseksüel merkezi karakter, kitap boyunca kimliğinden bahseder, ancak işkence görmez, herkes buna takıntılı değildir; o sadece odur. Parlak! Ana karakterlerin kimliklerini takıntı haline getirdiği eşcinsel / queer kitapları okumaktan bıktım. Her neyse, bunu kim yapıyor? Sonunda doruk / arsa bükümü, başka bir yazarın elinde kolayca mısır gevreği ve tahriş edici olacaktır, ancak Whittall bunu kolaylıkla ve zarafetle ele alır. Kahretsin, bu gerçekten çok iyi bir kitap. Onu bitiremedim ve bitirene kadar her saniye okudum. Hatta karakterlerden birine çarpıldım, bu da liseden beri yapmadığım bir şey. Kendime soruyorum: Neden birkaç hafta öncesine kadar Zoe Whittall'ı duymadım? Neden queer topluluğu bu yazarın her yerinde değil? Kanadalı olduğu için mi? Çünkü eğer öyleyse, kötü bahane. Haydi, Amerika'nın kraliçeleri! Üzgün olmayacaksın!