#

didav

David itibaren Playa Quemada, Las Palmas, İspanya itibaren Playa Quemada, Las Palmas, İspanya

Okuyucu David itibaren Playa Quemada, Las Palmas, İspanya

David itibaren Playa Quemada, Las Palmas, İspanya

didav

Julie Andrews'un ilk yıllarını okumak çok eğlenceliydi. Anı, Mary Poppins'i oynamak için seçildiğinde o noktaya kadar gider.

didav

** spoiler uyarısı ** Bu kitap, sizi kişisel olarak tanımanıza ve değerlendirmenize yardım etmeyi amaçlayan "Kişisel Pusula" içerisinde 4 kategoride (Kuzey, Güney, Doğu ve Batı) sınıflandırılmaları yoluyla insanların farklılıklarını, özelliklerini, davranışlarını ve becerilerini pürüzsüz ve eğlenceli bir şekilde ele alıyor. Kişiliğinizin güçlü yanlarını bilerek, daha iyisini geliştirmek için geliştirerek, olumsuz yönlerinizi ve bunlarla yüzleşerek kendinizi. Ayrıca, çevrenizdeki insanların davranışlarını bilmenize, yaşamda bunlara uyum sağlamanıza ve onlarla olan tüm ilişkilerinizi başarılı kılmanıza yardımcı olur. Üstelik, üniversite ve meslek alanınızdaki uzmanlığınızı, seçkin becerileriniz ve onu nasıl doğru kullanmanız gerektiği konusunda seçmeniz için size rehberlik etmektir. Kitap 7 bölüme ayrılmış 301 sayfadan oluşuyor. Kitap fikri, Hipokrat'ın dört karışımının teorisi, Aristoteles teorisi, doğanın güçleri ve Young teorisi, insan ruhunun dört temel işlevi ve kan tipleri teorisi gibi insanların doğasını sınıflandırmak için kullanılan klasik teorilerden alınmıştır. / Kendine güvenen / Bağımsızlık / Sorumluluk Güney: Ağır çekim / İyi dinleyici / Çarpışma olmayan / Doğu hastası: Mükemmelliğe sevgi dolu / Kesin / Organize / Batılı analitik: Yaratıcı ve yenilikçi / Esnek vizyon / Liberal / Maceracı ... Her insan Etrafındaki toplum üzerindeki etkisi ve kazanımları nedeniyle, her stilin dört doğasının bazılarını farklı oranlarda içerir. Bazı özellikler Elbette her insanın baskın ve alt baskın bir tarzı vardır. * Kitap aynı zamanda kişiliğinizin modelini belirlemeye yönelik bir sınav da içerir - kuzey ile güney arasında s. 46 s. 47 - doğu ile batı arasında s. 48 s. = İskandinavlar "Vikingler" = Güney bağımsızlığı ve gücü = Tropik adalardaki insanlar "Jamaika" = Arkadaşlık ve doğu cömertliği = Asyalılar "Japon" "= Rezervasyon ve ahlaklarına saygıları << Görgü kuralları ve Batı gelenekleri ve gelenekleri için son teslim tarihlerine ve endişelerine saygı gösterdikleri için" Amerikalılar "= Kurtuluş ve Korkak ... Bana göre kitap harika ve eğlenceli Bunları tanımlayabildiğim ve çevremdekiler etrafında dolaştığım ve onları temel davranışıma göre bölebildiğim çok, çok güzel ve kolay bir stil. Kendini geliştirme alanında solukta veya son zamanlarda yelken açmayı seven ve ilk okumalarını bu tür kitaplarla açmak isteyen herkes ona bu kitabı öneriyorum. ...

didav

Çizgi romanları seviyorum ve bunun klasik hikayelerin tadını çıkarmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyorum! Bundan zevk aldım. Sıradaki Sherlock Holmes masalı. . .

didav

Sadece bunu okudum itiraf etmeliyim çünkü eşim satın aldı ve evde rafta oturuyordu ... ve soooo çok fazla hype olduğu için. Özetle - eğlenceli okuyun.

didav

Harika bir kitap. Sokaktan yukarı. Gelecekteki distopya hükümeti gençler tarafından zorlanıyor mu? Beş tane alacağım, lütfen! Biraz hızlı ve daha fazla ayrıntı ile şaşırtıcı olabilirdi, ama harika bir hikaye hiç-daha az. Diğer ikisini okumak için endişeli.

didav

This was a really good 19 chapter book. I think fans of I am Number 4 should read this before THe Power of Six..... Just Saying