#

handy3ddie

Edward Handy Handy itibaren Dehli Mubarakpur, Uttar Pradesh 228001, Hindistan itibaren Dehli Mubarakpur, Uttar Pradesh 228001, Hindistan

Okuyucu Edward Handy Handy itibaren Dehli Mubarakpur, Uttar Pradesh 228001, Hindistan

Edward Handy Handy itibaren Dehli Mubarakpur, Uttar Pradesh 228001, Hindistan

handy3ddie

Moby Dick hala kitaplığımın üzerinde duruyor, el değmiyor, ama bu kitap tek başına duruyor. İlk 300 sayfa nefes kesicidir, ancak sonuna doğru anlatı ve kahramanın felsefi ruminasyonları yazarın kontrolünün dışına çıkar. Bazı güzel pasajlar, harika karakterler.

handy3ddie

Londra bir erkek olsaydı taksi taksinin arkasında onunla tamamen seks yapardım. Veya belki de çift katlı otobüslerden birinin üstüne. Görgü tanığı rehberleri can sıkıcı olabilir çünkü onlar size her şey hakkında bir sürü bilgi vermezler. Akşam yemeğinden önce yediğiniz küçük krakerler gibiler, en çok daha bilgilendirici bir rehberle birlikte kullanmak için.

handy3ddie

hala öğreniyor ... Bu kitabı ele alıyorum, böylece Red State State Amerikalılar bir sürü bebeği olmadıkça, İslam'ın dünyayı ele geçireceğini düşünen politik muhafazakar arkadaşlarımdan ikisiyle tartışabilirim.

handy3ddie

Bu kitap her şeyi değiştirdi

handy3ddie

Sadece Aimee Bender'ın tarzını gerçekten seviyorum. Kesinlikle bu kitapla ilgili bir sorunum vardı - pek çok okuyucunun tamamen kapattığı bir çizgi üzerinde hafif bir fantazi bükülme ile öne çıkan bir alanın 3 / 4'ü dönüyor. Kitabın geri kalanından kesinlikle orantısız bir şekilde "dışarıda" görünse de, bazıları kadar dehşete düşmemiştim. Dahası, kitabın son 1 / 3'ünün dolambaçlı hissettiğini hissettim ve sonra aniden koştu, bu yüzden ilk yarıda birbirine dokunan tüm o güzel iplikler sonunda biraz titredi. Ancak, Bender'ın tarzına ve karakterlerine saygılı olduğum kitabın tamamını okumaktan hala çok zevk aldım ve tuhaf bir dönüş verildiğinde, kitaptaki Rose ile erkek kardeşi arasındaki delice saçma son konuşmanın böyle bir başarı olduğunu düşünüyorum. yürekten dokunuyor.

handy3ddie

Bu kitabın gerçekte ne istediğinizi çözmenize yardımcı olacak birçok harika alıştırması var ve oraya ulaşmak için somut adımlarla bir plan yapmanıza yardımcı oluyor. Sadece zevkime göre ünlü olmak isteyen insanlar kitabında çok fazla örnek var, ama yine de yararlı buldum - bu, hayallerimi gerçekleştirme konusunda beni daha fazla yaklaştıracağı umuduyla büyük bir hamle yapmaya karar vermeme yardımcı oldu. .

handy3ddie

Neshov üçlemesinin ikinci kısmı. Çiftlikte birçok değişiklik var, ilgilenmeye başladığım karakterler hakkında daha fazla. Sonuncusu beni sinirlendirdi, çünkü seri kitaplarla biten kitaplardan nefret ediyorum. Kendini ucuz hissettiriyor ve yazar / yayıncı insanların serinin son bölümünü okuyacaklarına güvenmiyormuş gibi hissediyor. Hikayenin bu kısmı, kitabın doğal bir sonucu gibi geldi, ancak tamamen çözülmesi gerekiyordu. Ama birincisinden daha karanlık olsa bile, çok hoşuma gitti.

handy3ddie

Bu, tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri!

handy3ddie

Her zaman olduğu gibi, bu dizideki kitapları nasıl derecelendirdiğim konusunda kendimi suçlu hissediyorum, ama çok komikler. Tebrik kartı sanatçısı Wollie Shelley, Doğu Avrupalıların şüpheli bir grubu tarafından yönetilen bir medya eğitim şirketinde "sosyal koç" olarak çalışmaktan memnun değil, ancak FBI reddedemeyeceği bir teklifte bulunuyor. Bu yüzden Amerikalı ünlülerin geleneklerini dışa aktarırken gizli ünlülere öğretmenlik yapmayı kabul etti. Ancak, şirketin mülkünde bir ceset bulunduğunda, onu tamamen derinlemesine çeken bir komploya yakalandı. Her ne kadar toplumsal olarak değer kaybetmese de, bu dizideki diğer kitaplar kadar komik ve maniktir.

handy3ddie

Bunun harika bir kitap olduğunu düşündüm ve çocuğun gözünden söylendiğinde başka bir bakış açısı aldı.

handy3ddie

İskandinav bir ortamda iyi bir gizem / polis prosedür / whodunnit mi arıyorsunuz? Ejderha dövmeli bayandan daha fazlası var. Bu Danimarkalı sayfa çevirici bir zorunluluktur-okumuş olduğunu. Kesinlikle tavsiye ederim!

handy3ddie

Diana Wynne Jones harika bir yazardır. Ne olursa olsun, yazdığı herhangi bir şeyle nasıl ilgileneceğinizi biliyor. Luke'un Sekiz Günü bir istisna değildir. David Allard, kötü gaurdianların gelmesi için hiç hazırlık yapmadığını ve ona bakmakla ilgilenmediğini bulmak için yatılı okuldan eve gelir. Durumundaki öfkeden, bir lanet yapar ve bir şekilde bahçe duvarını yok etmeyi başarır, Luke adında alev kırmızısı bir çocuk serbest bırakır. Hikaye, Luke ve David'in maceralarını ve neler olup bittiğini inceleyerek haftalarca sıraya konur. Diana hiçbir şey vermez, bunun yerine roman boyunca ipuçları bırakır ve büyük gizemin ne olduğunu anlamak için dikkat etmek çok önemlidir. Ve güven bana, buna değer. Bu kitap harika bir okundu, harika bir yazardan beklediğiniz gibi.

handy3ddie

Meg Cabot'un Persephone efsanesindeki bükülmesini çok sevdim. Dizide bir sonrakini dört gözle bekliyorum.

handy3ddie

This belonged to my mom. Some of my favorite recipes came out of here, including the best recipe for gingerbread people I've ever found. The recipe for the hot fudge cake is killer!