#

andre-cmk

Andre Cmk Cmk itibaren Himam Nagar, Telangana 507168, Hindistan itibaren Himam Nagar, Telangana 507168, Hindistan

Okuyucu Andre Cmk Cmk itibaren Himam Nagar, Telangana 507168, Hindistan

Andre Cmk Cmk itibaren Himam Nagar, Telangana 507168, Hindistan

andre-cmk

** spoiler uyarısı ** EEEEEWWWWWWWW ... ... beğenmedi ... hiç ... Stephanie Meyer bir kitabın içine 3 kitap koydu ... iyi değil ... Edward hayranı değilim ... peki ya ....

andre-cmk

İlk alışverişkoliğin kitabını yeni bitirdikten sonra bunu çabucak okuyun. Sevdim, muhtemelen ilki kadar olmasa da.

andre-cmk

Bu sesli kitap sadece 3 disk uzunluğunda ve bilgi çok iyi geçti. Bu kitabı herkese tavsiye ederim. Hayatınızı değiştirecek harika bilgiler içerir.

andre-cmk

C.S.I. hakkında konuş. 1900'lerin başında! Yırtıkçı Jack Grissom ve çetenin geri kalanıyla buluşuyor. Okuyucuya, New York’un o dönemde nasıl olduğu hakkında bir fikir veren, bilgilendirici bir okuma. Ayrıca, o günlerde, şu anda mevcut olan lüks donanım ve ileri teknoloji ürünü araçların olmadığı bir cinayet davasının çözülmesinin ne kadar zor olduğunu da anlatıyor. Bunları olmadan seri katiller yakalamanın ne kadar zor olduğunu hayal bile edemezsiniz ve bir parmak izi veritabanı bile duyulmamış olabilir. İlk başta komplo olsa da biraz karanlık ve ürkütücü buldum ve kendime bu kitabı gece boyunca okuyamadığımı söyledim, ama okumaya devam ettiğimde durması zordu.

andre-cmk

özel okulda "sahip olmamak" deneyiminin hikayesini anlatmaya çalışan bir "sahip".

andre-cmk

Bundan zevk aldım, yeni bir kitapla süslenene kadar bu karakterleri ne kadar özlediğinizi farketmiyorsunuz. Bazı insanların hayal kırıklığına uğradığını görüyorum ama karakterler arasında mizah ve şaka yapıyordum. Hikaye arsa, iyi ve hızlı.

andre-cmk

An interesting topic that was surrounded by tons of excessive text restating what it just said.

andre-cmk

If you have read my previous reviews of this series, you know I have had a problem with Abbey's for-the-rest-of-eternity lover, Caspian. He does continue to grow on me throughout this book, but the real treat for me was Verday's addition/expansion of the supporting characters in The Hidden. The interactions between Ben and Abbey are some of the best of the series and The Hidden exposes the mysterious Revenants and what their purpose is in Abbey's destiny. Abbey also becomes better friends with Beth and meets a mysterious new friend, Cyn. By the end, all questions are answered and everything is tidily tied up. The Hidden is a good read that was worth the wait. Steph Steph's Stacks