#

glengray

Glen Gray Gray itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Glen Gray Gray itibaren Texas

Glen Gray Gray itibaren Texas

glengray

Bu kitabı kesinlikle sevdim. Tamam - tam açıklama - Seyahat hikayeleri için bir zayıflığım var. :) Kitap sürekli farklı zaman dilimlerinde atlasa bile, hikayenin zaman içinde ilerliyormuş gibi hissetmesinden etkilendim. Ayrıca, gelecekte neler olacağına dair bir gizem ve haberleşme unsuru vardı. Örneğin, Henry Claire'in geçmişine gittiğinde ve 1999-2000 ya da öylesine geldiğinde, üzgün görünüyor ve nedenini söylemiyor. Daha sonra sebebini anladınız. (Neden, spoiler önlemek için söylemeyeceğim) Sonunda, inanılmaz bir aşk hikayesi. Gerçek aşka inanmanı sağlıyor.

glengray

Eğer hikayeleri sevmeye çekilirsek, onların parçalanma öykülerine çekiliriz; ne oldu? Bu hikaye beni bu yüzden mi yakaladı? Anne Tyler'ın karakterleriyle o kadar yumuşak bir yolu var ki, bu duygusal tutuş şaşırtıcıydı. "Birbirimize karşı pek hoş değildik" diyor erkek lider. Kritik bir içgörü - ve ikinci evliliği benzer bir acıyla başlar. Benim en sevdiğim sahnenin hikaye ile ilgisi yoktu. Pauline, evliliğinin sona erdiğini anladı ve aniden babası var. İçeri girer, oturur ve onu dinleyebilir ve pişmanlıklarına biraz huzur verebilir, bir tür affetme verebilir. Sonra ayrılır. Gizlediği kaotik duygusal durumundan habersizdir. Bayan Tyler'ın hikayelerini simgeleyen doğru vinyetlerden biriydi. Bu yüzden onu okudum.

glengray

Çok fazla şiir koleksiyonu okumuyorum (daha fazla okumam gerektiğini biliyorum ...) ama bu gerçekten harika. İş dünyası hakkında (yazar uzun zamandır bir gazete gazetecisi ve editördür) ve stil ve alt jet meselesi, Bakeless yarışmasında oy veren Philip Levine'yi hatırlatıyor. Gerçekten hareketli işler, sanırım.

glengray

Lord of Rage 3 Yıldız Özeti Ailesinin devrilmesi ve öldürülmesinin ardından, Elden Prensesi Breena, sıcaklık, yiyecek ve yumuşak bir yatak sunan bir kulübeye gelene kadar kendini ormanda, bitkin ve açlıktan dolaşırken bulur. Breena'ya göre, yazlık üç Ursan kardeşinin sığınağıdır ve en büyüğü Osborn, aslında, Breena'nın uykusunu perdeden rüya savaşçısıdır. Şimdi Osborn onu uyandırdı, Breena intikam ihtiyacını karşılamak için beserker savaşçının efsanevi dövüş becerilerinden başka bir şey istemiyor, ya da bu yüzden o düşünüyor ... Yorum İlk Jill Monroe kitabım ve ilk kitapta kesin bir gelişme için fena değil seri. Breena, künt bir nesneyle bilinçsizce vurulsaydı karakteri çok gelişmiş olacak olan 1. kitaptaki Jane'den çok daha sevimlidir. Buna karşılık, Breena bazı kick-ass güçlerine sahip proaktif bir kahramandır. Savaşmayı öğrendiği sahneler çok eğlenceli. 1 numaralı kitaptaki Nicolai gibi, Osborn da bir alfa ama neyse ki tam cümlelerle konuşabilir. Karakteri büyüleyici bir vahşet ve nezaket, onur ve hayatta kalmak için gerekli olanı yapmaya istekli bir karışımıdır. Kan Büyücü planının potansiyeli vardır, ancak sonuçta az gelişmiş ve zayıf bir şekilde yürütülür. Gerilim birikimi yoktur ve tehdit bölümünde kötü adamlar yoktur. Dahası, zaman çizelgesi kafa karıştırıcıdır, çünkü # 1 kitabındaki olaylar Elden'in düşmesinden 20 yıl sonra meydana gelirken, bu hikaye çöküşten birkaç gün sonra ayarlanır. Bununla birlikte, hikayenin Breena ve Osborn'un ilişkisinin temelini oluşturan ve kimyalarına katkıda bulunan paylaşılan rüyalar ve Goldilocks ve Üç Ayılara atıflar (gerçek romantizm daha hatırlansa da) gibi birkaç çekici yönü vardır. Güzel ve Çirkin). Buna ek olarak, Ursan savaşçılarını ve onların beserker doğalarını çevreleyen irfan zorlayıcıdır ve hikayeye iyi entegre edilmiştir. Ne yazık ki, son çatışma ani ve kötü adamların yok edici iklim karşıtı etkileri var. Dahası, epilog gereksizdir (görünüm spoyleri). Bir sonraki takside, Dayn'ın daha aşina olduğum bir yazar olan Jessica Andersen tarafından yazılan hikayesi.

glengray

Tamam - ilginç bir şekilde 1602 yeni dünyaya karakterleri inşa etti ve koydu. olsa yakalayan bir şey yok