#

bsilvabilbao

Belen Silva Silva itibaren Tayvan, 桃園市八德區大勇里 itibaren Tayvan, 桃園市八德區大勇里

Okuyucu Belen Silva Silva itibaren Tayvan, 桃園市八德區大勇里

Belen Silva Silva itibaren Tayvan, 桃園市八德區大勇里

bsilvabilbao

Rahat bir kitap değil.

bsilvabilbao

Kanka. Oku onu.

bsilvabilbao

BU KİTABI SEVDİ! Serinin geri kalanını okumak için çok heyecanlı!

bsilvabilbao

Pigman şaşırtıcı derecede karmaşıktı. Ve karanlık ve komik. Bunu gençken hiç okumam - kaçırdığıma inanamıyorum: çoğu yetişkinin sıkıcı, acımasız, içi boş kabukları hakkında daha önce çok şey öğrenirdim. Oh, YA yaktı çok eğlenceli.

bsilvabilbao

Naomi Novik'in Temeraire fantastik dizisi nedeniyle The Fighting Temeraire'ı ilk fark ettim. Bu kitap, Temeraire ismini paylaşan iki İngiliz gemisinin tarihini kapsıyor (ilki Fransız ödülü idi). Yelken Çağının çoğunu kapsayan ve çağın en ünlü savaşlarını barındıran Dövüş Temeraire, gerçek bir çaba içindeydi. Bir kitaptan geçmek için çalışmayı umursamıyorum (Wall Street'e Rastgele Bir Yürüyüş, yönüne bakıyorum…), ama öğrenme gerçekten ödemek zorunda ve ne için gerçek bir hisle uzaklaşmadım. yelken yaşı gibiydi. Gemideki yaşamın nasıl bir şey olduğunu resmime yardımcı olacak detaylar sürekli olarak atlandı ve yine de asla resim yapamayacağım veya kavrayamayacağım tarihler ve isimlerle doluydum. Yelken Çağı hakkındaki geçmişlere dostça davranmak istiyorum, ama genel olarak bu kitap benim için yapmadı. Turner'ın ünlü gemi resmini seviyorum, ama bu çok sıra dışı değil.

bsilvabilbao

Great book!! Well researched, well written, unbiased and informative. I am rarely able to purchase books, but I will this one. It should be assigned as a high school text.