#

kingmel

Melodi King King itibaren Đạ Tẻh District, Lâm Đồng, Vietnam itibaren Đạ Tẻh District, Lâm Đồng, Vietnam

Okuyucu Melodi King King itibaren Đạ Tẻh District, Lâm Đồng, Vietnam

Melodi King King itibaren Đạ Tẻh District, Lâm Đồng, Vietnam

kingmel

Etkileyici konu, ancak temel öncül bir kez kurulduktan sonra, kitap aynı bilgileri ve müzeyi tekrarlayarak sayfalarını doldurur.

kingmel

Jill Mansell kitaplarını seviyorum. Okuması kolay ve bazen sadece bir tane okumam gerekiyor çünkü çok hafif ve karmaşık değil. Hikaye, hepsinin kendi planı olan üç arkadaşı ile başlar. Biri evlenmek, boşanmak ve üçüncüsü sadece evlenmek istiyor. Tabii ki hiçbir şey planladıkları şekilde çalışmaz. Birden fazla hikaye içeren bir kitap ve her zaman bu hikayeleri seviyorum. Arkadaşlıklarını gerçekten çok beğendim, doğaldı ve kalçayla birleştirilen izlenimi alamadım. Farklı ilgi alanları vardı ve farklı çevrelerde koştular. Mansell sevimli karakterlerin nasıl yaratılacağını biliyor. Liza benim favorimdi, özellikle hikaye geliştiğinde. Pru'yu da sevdim, çünkü çok tatlı, kibar ve güvensizdi. Kitapta daha sonra değişti ve kendinden daha emin oldu. Dulcie beni kızdırdı. Mükemmel derecede iyi bir adamdan kurtulmak istiyor ve çok sığ, çünkü sadece görünüşü için başka bir adamla çıkmaya başladı. Onu terk ettiğinde, elbette kocasını ne kadar özlediğini fark eder. Her zaman işe yarayan kitaplarda bireysel mutlu sonları sevdim. Mansell, okuması eğlenceli ve çok fazla düşünmenizi gerektirmeyen beyinsiz bir beyne ihtiyaç duyduğumda benim yazarım. Yüksek literatür değil, çok zevkli.

kingmel

Translating...

kingmel

Dövme sanatçısı Kat Von D çok iyi bir yazar! Sadece bu kitabı koyamadım, beni içeri çekiyordu. Toplamı değil, bitirmek için yaklaşık 2 1/2 gün sürdü. Ben sayfa 50 falan gibiydim ve o zaten Los Angeles'a gitmişti ve Los Angeles'ta anlatması gereken büyük bir hikayesi olmalı ama ben sadece dövüşçüler ve yaptığı dövmelerden bahsediyordu. Çok iyi!