#

sanjam

Sanja Milanovic Milanovic itibaren 3072 Damberg, Avusturya itibaren 3072 Damberg, Avusturya

Okuyucu Sanja Milanovic Milanovic itibaren 3072 Damberg, Avusturya

Sanja Milanovic Milanovic itibaren 3072 Damberg, Avusturya

sanjam

Bu kitabı sevmeye başladım ama çabuk yoruldum.

sanjam

lezzetli - Harry Potter değersiz romantizm karşılar :)

sanjam

Bunu yalnızca Alan Michael Parker çıkarabilir ... bir grup saldırıyla ilgili bir şiir kitabı. Ve bunu her zamanki tarz ve incelikle yapıyor. Parker bugün yazan en iyi şairlerden biri!

sanjam

Yemekler için büyük ilham ve fikirler, ancak bu kitapta önerildiği gibi yapay ürün miktarını (tatlandırıcılar vb.) Kullanmamayı tercih ederim.

sanjam

Hiç beğenmedim. Çok yorucu ve saçma oldu. Bunu bitirmedim bile.

sanjam

İzlanda'yı ziyaret ederken bu kitabı satın almak istedim. Birkaç ay sonra tekrar açarken (hayatımın hikayesi ...) bu kitabı keşfettim, yaklaşık 100 kitaptan oluşan bir koleksiyon arasında babam beni uzun zaman önce getirdi (hala lisedeyken). Klasik dokunuştan zevk aldım ama "yahudi" nin "fahişe" gibi tipik bir küfür sayıldığını anlamadı ... Ama belki de kitabın Noble'i değil suçlu olduğu zamanlar ödüllü yazar ... Kitap sizi ahlak ve sosyoloji hakkında felsefi bir tartışmaya davet ediyor. Tabii ki benim düşünceme göre oldukça ilginç, ancak 1984'ten daha az ilgi çekici.

sanjam

İlk kitap gibi, bunu da başaramadım. Sayfalara yapıştırıldım ve tamamen Katniss'in dünyasına çekildim. Böyle bir kaygı ve gerginlik. Olağanüstü!!

sanjam

Sanırım bunu sevmiyorum çünkü Meursault ile olan benzerliklerimden rahatsızım ve hapishanede bir pislik olmak istemiyorum, teşekkürler.

sanjam

Bu kitabın adı Suzanne Collins tarafından "Açlık oyunları" olarak adlandırılıyor. Daha sonra ne olacağını bilmek istemenizi sağlayan etkileyici bir kitap. Collins hikayeyi tasvir eden mükemmel bir iş çıkarıyor. 16 yaşında Katniss adında bir kız hakkında. Babası bir maden kazasında öldü ve şimdi babası artık gittiği için ailesini desteklemesi gerekiyor. Yaşadığı yerde Panem'de on iki bölgeye ayrılmıştır ve Panem'in en fakir bölümünde yaşamaktadır. 12-18 yaş arasındaki gençler "Açlık oyunu" adlı bir oyun için seçiliyor. Bu oyun için seçilen herkes hayatta kalmak ve diğer bileşenlerinizi öldürmektir. Katniss'in kız kardeşi seçildi ve Katiniss onun için boyun eğmeye karar verdi. Şimdi hayatta kalmalı çünkü kazanacaksınız ya da öldürüleceksiniz. Şimdi ne yapacak? Bunu bulmak ve anlamak size kalmış. Bu inanılmaz bir roman ve son o kadar iyi ki daha fazlasını istemenizi sağlıyor.

sanjam

Flavia De Luce is as charming and witty as ever in this third novel, A Red Herring Without Mustard by Alan Bradley. Flavia tackles this new murder mystery as only Flavia can, with lots of spunk, sass and genius. What other sleuth can connect the dots between an attack on an old gypsy woman, a missing child and the mysterious death of a young man, non of whom seem the least bit connected at first glance. What appealed to me most with this and the last novel in the series is that the further the reader journeys into the story, the principal characters become deeper and much more damaged than originally perceived. Bradley doesn't just deliver a who dun-it to rival the likes of Sherlock Holmes, but he slowly peels back the layers of the individual characters with each unfolding novel revealing the true mystery of the series, the De Luce family itself. I await the next installment with bated breath.