#

ondrej_interier

Ondrej Interier Interier itibaren Talanda, West Bengal 743504, Hindistan itibaren Talanda, West Bengal 743504, Hindistan

Okuyucu Ondrej Interier Interier itibaren Talanda, West Bengal 743504, Hindistan

Ondrej Interier Interier itibaren Talanda, West Bengal 743504, Hindistan

ondrej_interier

Gabe, zekice, aşırı duygular yoluyla düşünme konusundaki eksikliklerini saklıyor. Neredeyse her durumda gözyaşlarına boğuldu - belki de sadece düşüncelerini açıklamaktan kaçınmak için. Asla Çift Bile Düşünmeden Onu Yeyy-I-Will-Be-Be-Anne çerçevesine saniyeler içinde atlar. Kesinlikle aşırı duygusal ... hamile kalmadan önce bile. Ben onun arkadaşı sessizliğini koruyacağım - bir iblis için zavallı bahane. Ve bu sadece birkaç şikayet var. Harika bir kitap beklemiyordum - güzel bir şey, ama okuduklarım beni gerçekten şaşırttı. Karşısında. Serinin diğer bölümlerini okumam.

ondrej_interier

Trajediye ve acıya verilen geniş tepki yelpazesini yakalar. Bazıları hayran, bazıları utanç verici.

ondrej_interier

bu kitap beni yine büyük tepenin üzerinden geçmem için ilham verdi, yine de söylesem de: cehennem nerede? Allah kahretsin aşkım!

ondrej_interier

Özellikle tarihsel kurgudan hoşlanıyorsanız iyi okuyun. Hendek savaşının dehşetine ve anlamsız yaşam kaybına değiniyor. Bunun üçlemenin ilki olduğunu unutmayın.

ondrej_interier

Bu iyiydi, ama okuduğum diğer çalışmaları kadar tuhaf ya da komik değil.

ondrej_interier

Bir süre sonra, V.C. Andrews kitapları birbirine çok benziyor. Bu, diğer birçok şeye benziyordu.

ondrej_interier

Yani, bu kütüphanedeki raftan bir başka çekişti ve bir deneyin. Gerçek bir mahkeme davasından alınmış veya alınmamış olan bu kadar ilginç bir komplo: 19. yüzyılda İngiliz bir aile Yeni Zelanda'ya taşınır. Karı ve çocuklar yerliler tarafından kaçırılır ve yıllar süren araştırmalardan sonra öldü. Kederle tüketilen harap olmuş kocası Amerika'ya yelken açar ve yeni bir hayata başlar ve sonunda yeni bir eş bulur. Yeni Zelanda'da orijinal eş ve çocuklar serbest bırakıldı ve Amerika'ya gidiyorlar - SÜRPRİZ! Sen bir çok eşli sensin. Bunun zorlayıcı olduğunu ve yazarın bu durumu nasıl ele alacağını görmek için endişeli olduğunu düşündüm. Ne yazık ki, iyi değil. Yazarın hikayeyi nasıl ele aldığını beğenmedim. Hiç. Kişisel zevkten dolayı değil, kötü yapıldığı için. Kitabın ilk yarısındaki koca ve kitabın ikinci yarısındaki koca tamamen farklı karakterlerdi. Tutarlılık arsa ile ilgili sorunlardan sadece biriydi. Farklı anlatım kafa karıştırıcıydı ve iyi yapılmadı. Ayrıca, bu kişisel bir zevk meselesi, kitaptaki tüm dindar insanların sert, yargılayıcı ve küçük fikirli olduklarını gerçekten sinir bozucu buldum. Bunu atla. Çoğunlukla ilginç bir öncül için 3 yıldız verdi.

ondrej_interier

Birkaç ilginç hikaye var. Hızlı bir okuma.

ondrej_interier

Wow. Did not enjoy this book. From the cliche characters to the predictable plotline to annoying attempted gay man venacular of "daaayaaamnnn!" this book just irritated me. However, I was trapped in enough by the story to read it to the end.