#

buildwork

Build itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Build itibaren Texas

Build itibaren Texas

buildwork

"Hissetmek" bölümünü göz ardı etmek bu kitap çok komik. Kardeşler arasında gönderilen e-postaların, çok uzak olmayan bir gelecekte kuzenlerim arasında gönderilenlere benzeyeceğini sanıyorum.

buildwork

Bunu içine almak biraz zaman alıyor, ama sabrınız tamamen değer! Onu sevdim!

buildwork

eğlenceli ve aynı anda rahatsız edici!

buildwork

İyi bir misyoner yapmamak söylendi inanılmaz bir kadın hakkında bu kitap zevk. Tarihi ilişkilendirirken, masum savaş kurbanlarına ve savaş ve yıkımdan dalgalanan etkilere kişisel bir fikir verdi.

buildwork

Mükemmel hikaye!

buildwork

Bu kitap, en çok satanlar listesindeki her şeyi okumamak için bir derstir. İyi başladı; konuşamayan bir çocuğun öyküsü (tıbbi bir sebep bulunamaz) Anne ve Baba, yaşamak için köpek yetiştirir ve yetiştirir. Edgar'ın insanlarla ve köpeklerle nasıl iletişim kurmayı ve aralarında oluşan bağları öğrenmesi ilginç. Ancak, Baba'nın kardeşi Savaştan döndüğünde hikaye karanlık ve kafa karıştırıcı bir hal alır. Bu, kafa karıştırıcı değil, uzun, garip ve çok iç karartıcı bir kitap. Hiçbir şeye şenliği olmayan çok uzun pasajlar var. En ilginç kısımlar köpeklerle ilgili kısımlardı.

buildwork

I love Capote. This was a quick read, but kind of forgettable after I finished.

buildwork

I can barely remember a thing about this book, other than it was very hard to get through, and that this year I visited the area in India where it takes place