#

timjdavey

Tim Davey Davey itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Tim Davey Davey itibaren Texas

Tim Davey Davey itibaren Texas

timjdavey

Bu kitabın fikri gerçekten güzeldi ... tam olarak doğru yapılmamıştı, bence başka bir yazar temel fikri alıp şaşırtıcı bir şeye dönüştürmüş olabilirdi. Ama beni en çok çılgına çeviren şey, yazarın 9 aylık bir bebeğin nasıl davrandığı hakkında hiçbir fikrinin olmadığı görünüyordu. Jack ve Melissa'ya korkunç durumlarından duyduğum kadar kötü, onların ve arkadaşlarının yaptığı eylemler beni onlar için çok kötü hissetmeme neden oldu. Bunun da ötesinde, son üstte gibi görünüyordu ve kitabı benim için gülünç kılma ihtimali yoktu.

timjdavey

Ick. Bu kitap için duygularımı, çocukken bile ürkütücü bulduğum orijinal Lonely Doll kitaplarındaki genel hoşnutsuzluğumdan ayıramıyorum. Yazar çok iyi bir iş çıkarsa da, yazısının uzak ve çekici olmadığını gördüm. Kitap her türlü korkunç malzemeyle doludur (ve konunun çıplak fotoğrafları - keşke bir tren istasyonunda okumaya başlamadan önce bilseydim!), Ama bir çamaşırhane listesi gibi hissetmeye başladı - "ve sonra Edie bunu Dare yaptı ve sonra Dare kıyafetlerini biraz daha çıkardı ve sonra Dare yine normal bir yetişkin ilişkisini reddetti, filan filan. " İkincil ve küçük karakterler, Dare Wright'ı hayal kırıklığına uğratan ya da onunla bir ilişki kurmaya çalışan ve duygusal yetersizliği nedeniyle başarısız olan sonsuz bir listeye karışıyor. Muhtemelen iyi bir kitap, ama benim için bir kitap değil.

timjdavey

Kendimi hiç tarih tutkunu olarak düşünmedim, ama sadece bir kitap okuyacak herkes için bu kadar. Nerede olduğumuzu bize anlatmak gerçekten tarih ve antropolojiyi akıllıca birleştiriyor.

timjdavey

Bu harika bir kitaptı, sonuna kadar eğlendi. Toplumun davranışlarına büyük bakış açısı.

timjdavey

Aman Tanrım. neden goodreads'e eklediğim ilk kitap bu değildi? şimdiye kadar bunu nasıl unuttum ???

timjdavey

Re-read this one in one sitting during a long car ride. Made me wish I new more about the Russian Revolution so I could truly appreciate the parallels.