#

missdynami45eb

Pelagia Mutake Mutake itibaren Tilakpur, Bihar, Hindistan itibaren Tilakpur, Bihar, Hindistan

Okuyucu Pelagia Mutake Mutake itibaren Tilakpur, Bihar, Hindistan

Pelagia Mutake Mutake itibaren Tilakpur, Bihar, Hindistan

missdynami45eb

Geçmişte Emilie Richards'ın gizemleri hakkında övündüm; Bu benim romantizm romanlarından birini ilk kez okuyordum. Vay. Vay canına. Bir Romance olarak pazarlanıyor ama neden olduğundan tam olarak emin değilim - ana akım bir roman olarak kolayca kendi başını tutabilir. (Aslında, muhtemelen nedenini biliyorum - yayıncısı Richards'ın takip ettiği bir Romanca olduğunu biliyor, bu yüzden neden risk altında.) Richards iki öykü setini - günümüz Cleveland'ındaki ana karakterlerin ve Cleveland'a gelen İrlandalı göçmenlerin 1880'lerde - ve sonuna kadar (her iki çağda) gerilim oluşturur. Richards sadece iyi yazmıyor, aynı zamanda sevemediğim tuhaf, benzersiz karakterler de yarattı. Kesinlikle romantizm romanlarından daha fazlasını okuyacağım!

missdynami45eb

Kitap benim için gerçekten yavaş başladı, ama biraz sonra 1/2 işareti (kindle% 52) tamamen emdi ve onu sevdi! Tamamen sevdim! Şimdi diğer Bronte kız kardeşine Wuthering Heights'ı deneyeceğim. :-)

missdynami45eb

i love sarah vowell. i will read everything she writes. i read assassination vacation then immediately went to find this one at the library and have her other two on request. this one is a collection of essays, varying topics about politics and culture. the best one is probably the one from which the book gets its title. shes hilarious and makes history fun!